Команда “Мустанги” – переможець туристичних змагань.

Кажуть, що мрії, які реалізувалися, насправді були планами. Мрією не однієї дитини є гарне дозвілля. А от дійсно відпочити разом із друзями з користю для себе та інших в селі зараз досить важко.
Вирішити цю проблему ми спробували через реорганізацію спортивної бази нашої школи – спортмайданчиків, стадіону та спортивної зали. Моїми однодумцями в цьому питанні стали директор школи Юрій Кацеба та вчитель фізкультури Юрій Махлюк. Я ж, як вчитель географії, - за розвиток туристичної справи.


Одним з кроків, і як виявилось успішним, було подання заявки на конкурс Волинського ресурсного центру “Мікрогранти для підтримки громадських ініціатив Рівненщини”. Виграні кошти, а це 12365 грн., були надані Міжнародним Фондом “Відродження”. Ще 5555 грн. має забезпечити наша громада.
На майданчику та у спортзалі ремонтні роботи ще тривають, а позитивні результати реалізації проекту “Крок за кроком” вже відчутні. Закуплено спортивне і туристичне спорядження, на базі школи відбулись районні спортивно-туристичні змагання “Крок за кроком”.
За нагороди юні спортсмени боролися в таких ігрових видах спорту, як волейбол і баскетбол. Кубок за перемогу у змаганнях з баскетболу залишився в Гільчанській ЗОШ І-ІІІ ст., оскільки суперничали в них тільки команди цієї школи.
А от на волейбольному майданчику тривала запекліша боротьба. Командам сіл Миротин і Урвенна фортуна не допомогла вийти у півфінал. У спортивному протистоянні команда с. Гільча-І виборола третє місце, а команда с. Лідаво - друге. Кубок переможця додому повезла команда с. Здовбиця.
В туристичних змаганнях брали участь учні 5-8 класів. Для більшості з них це - справді перші кроки у туризмі. Основними дистанціями змагань були “Особиста смуга перешкод”, “Командна смуга перешкод”, “Ігрове поле” та конкурс туристичної пісні. І хоч найбільшу кількість призів в окремих етапах виборола команда МГО “Екстрім”, в загальному заліку перемогла команда “Мустанги”, в складі якої виступали один представник Уїздецької та троє нашої школи. “Мустанги” і отримали кубок.
Хочу подякувати всім спортсменам і суддям, які спільними зусиллями влаштували це свято, випробували свої сили, навчилися багато чому новому, а також Юрію Махлюку і сектору у справах молоді та спорту РДА, коштом яких була придбана нагороджувальна атрибутика.
Сподіваюсь, що ці і наступні кроки в реалізації проекту будуть дійсно вдалими, сприятимуть здійсненню дитячих мрій.
Іванна МАРТИНЮК,
вчитель географії Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст.,
керівник проекту “Крок за кроком”.

 

Comments are now closed for this entry