ходіння залізничними коліями смертельно небезпечне.

    Особи, які не мають відношення до залізничного транспорту і вийшли на колію, наражаються на смертельну небезпеку і часто гинуть.
    НЕ ХОДІТЬ ЗАЛІЗНИЧНИМИ КОЛІЯМИ! ПЕРЕХОДЬТЕ КОЛІЮ ТІЛЬКИ У ВІДВЕДЕНИХ МІСЦЯХ: ЧЕРЕЗ ПІШОХІДНІ МОСТИ, ПЕРЕЇЗДИ, СПЕЦІАЛЬНІ ПЕРЕХОДИ!
Переходячи залізничну колію, обов’язково подивіться в обидва боки. Швидкість руху потягів різко підвищилася. В секунду вони проходить близько 33 м, наближаються майже безшумно. За час, коли людина зробить 40-50 кроків, поїзд проїде більше 1 км.     НЕ ПЕРЕБІГАЙТЕ через залізничні колії перед потягом, на це піде 5-6 секунд, а поїзд за цей час пройде 150-180 м і наздожене вас.
Після проходження потягу не поспішайте переходити колії, бо сусідньою колією також може рухатися потяг на великій швидкості.
    Виходячи до залізниці із-за будівель, які загороджують видимість, не поспішайте, огляньтеся на обидва боки. Почати переходити можна лише тоді, коли поїзд знаходиться від місця переходу на відстані не менше 400 м.
    Не надійтеся, що свисток локомотива вчасно попередить вас. Задумавшись, ви можете не звернути на нього увагу, якщо потяг на далекій відстані. Коли ж сигнал лунає з близької відстані, це може призвести до переляку та сповільнити дії людини.
Не дозволяйте дітям гратися поблизу залізничних колій, переходити їх самостійно!
    Якщо ви напідпитку, тримайтеся від колій якомога далі.
    Громадяни! Не ходіть залізничними коліями. Бережіть своє життя і життя своїх близьких!

Comments are now closed for this entry