Під таким гаслом в дошкільних навчальних закладах Здолбунівського району в рамках Всеукраїнського проекту “Маленький українець” під патронатом народного депутата України, голови політичної партії "Українська платформа" Павла Жебрівського відбувся творчий конкурс вихованців дитсадків. А стартував він в одному із найкращих дитячих закладів Рівненщини “Ладоньки”, який очолює досвідчений освітянин і керівник Тетяна Назаренко.


Обдарованих малюків у “Ладоньках” чимало. Це дітлахи ще раз засвідчили, взявши участь у Всеукраїнському проекті конкурсів малюнка “Під пензликом народиться шедевр”, дрібної пластики “Юні пігмаліони”, творчих робіт з паперової пластики, на кращі декламування поезії про родину та рідний край, творчий виступ (пісня, танок, гумореска, театралізований фрагмент народного обряду). Найкраще із цими завданнями справилися діти п’ятирічного і шестирічного віку Арсен Довгомеля, Софія Болотнюк, Таня Мокляк, Даринка Омельчук, Ярослав Піддубій, Христина Гордійчук-Бурдіна, Влада Арепіна.


Чудово продемонстрували свої здібності під час конкурсів і вихованці дитсадка “Усмішка”, який очолює відмінний фахівець Жанна Кадлубіцька.
У своєрідному фестивалі дитячих обдарувань відзначились Вікторія Симончук, Роман Онищук, Микита Сидорук, Валентина Шилан, Олексій Алесєєв та інші. Їх роботи видібрані для участі в районному конкурсі.
В цьому культурно-просвітницькому проекті брали участь не лише діти, але й вихователі та родини.
Як відзначили координатори проекту Здолбунівського району Валерій Стельмащук та Олена Сачева, фестивалі дитячих обдарувань відбулися у всіх дошкільних закладах і засвідчили, що талановитих дітей тут вистачає, а їхні здібності вміло розвивають наставники-вихователі.
Євген Шилан.
На фото: фрагменти фестивалю обдарованих дітей в міських ДНЗ "Ладоньки" та "Усмішка".
Фото автора.

Comments are now closed for this entry