Сьогодні, 19 травня, мізочани отримали страшну звістку – раптово помер, виконуючи свій військовий обов'язок Сергій Васильович Лук'янчук. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Мізоцької міської бібліотеки.

Народився чоловік 27 травня 1981 р. у селищі Мізоч. У 1987-1998 роках навчався в Мізоцькій середній школі. Після закінчення, у 1998 році вступив у залізничне ПТУ на помічника машиніста.

У 1999 році був призваний на службу в армію. Спочатку потрапив у Хмельницький учбовий корпус І ракетної дивізії, де навчався на сержанта.

Після отримання звання був відправлений у бойову частину до Білої Криниці. Там перебував на посаді оператора ракетного комплексу «Точка «У». Потому працював на бурових установках.

У 2014 році був призваний на службу в зону АТО. Коли закінчився термін служби, Сергій Лук’янчук підписав контракт на службу в Збройних Силах України до кінця «особливого періоду».

У 2018 році, маму бійця  Тамару Феодосіївну Лук’янчук було нагороджено «Орденом матері бійця АТО» від Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна», а також Подякою, за гідне виховання сина Сергія, що надійшла із військової частини, де він служив.

 

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити