Благодійну акцію під такою назвою організували волонтери спільноти «Стоп коронавірус Здолбунів» разом з громадськими організаціями «Особливі дітки Здолбунівщини» та «Батьки дітей з інвалідністю «Джерело життя». Приурочена вона до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначають першого червня.

Метою акції є збір «пакуночків добра», які передадуть дітям сімей соціально вразливих категорій. Організатори сформували списки дітей, яким необхідна матеріальна та фінансова допомога. Загалом це 24 пакунки різного вмісту, залежно від потреб. Найбільша необхідність у підгузках різних розмірів, засобах гігієни, канцтоварах, одязі.

Ознайомитися детальніше з історіями дітей можна на фейсбук-сторінці групи «Стоп коронавірус Здолбунів». Для уточнень звертайтеся до координаторів акції за телефонами: (097)02-87-044 Ольга, (098)33-01-908 Тетяна.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити