Станом на вечір 28 квітня на Здолбунівщині лабораторно підтверджено 3 нових випадки захворювання на COVID-19. Це троє членів сім’ї раніше хворої на коронавірус жительки Здолбунова. Вік хворих від 14 до 41 років, інформують на сайті Здолбунівської РДА.

Станом на 28 квітня у Здолбунівському районі зареєстровано 176 підозр на коронавірус, з них – 37 підтверджених випадків захворювання, серед яких 14 медичних працівників. Захворіло 25 осіб з м. Здолбунів, 6 – з с. Здовбиця, 3 – з с. Новосілки, та по 1 особі з смт Мізоч, с. Дермань Перша та с. Стеблівка.

На амбулаторному лікуванні знаходиться 27 хворих, 10 – госпіталізовано. Загалом серед інфікованих 33 дорослих і четверо дітей. Перебіг захворювання у 30 осіб – легкий, у 6 – середнього ступеня тяжкості.

За весь період зареєстровано один летальний випадок – пенсіонер з Новосілок, який мав супутні захворювання. Також троє жителів з Дермані Першої, Новосілок та Здолбунова одужало.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити