Ми дізналися, що хворий житель Новосілок монах. Він служив у Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі, який розташований у селі Дермань Друга.

Ми зв’язалися з сільським головою Дермані Другої, щоб він підтвердив або ж спростував інформацію щодо проведення служб саме цим монахом.

Ось що нам розповів Володимир Каменяка: «Так, дійсно отець Калістрат вів служби у монастирі, але стверджувати що він проводив їх після того як заразився не можу. Чув від людей у селі, що він працював на підміні ще у церкві с. Верхів Острозького району».

Монастир у селі закрили ще сьогодні вранці, завтра там усі проходитимуть відповідні тести.

У зв’язку з виявленим випадком COVID-19 було проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району та районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. На ньому обговорили питання посилення карантинних заходів у деяких селах.

читайте також:

На Здолбунівщині є перший хворий на коронавірус

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити