Протипожна

Шановні жителі Здолбунівського району, а також усі, хто буде безпосередньо задіяний у роботі виборчих дільниць! Напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України нагадуємо вам, що з метою запобігання виникненню пожеж та надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях, в агітпунктах, необхідно вжити заходів з дотримання вимог правил пожежної безпеки. Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць покладається на керівників установ, підприємств та організацій, яким ці приміщення належать, а за дотримання протипожежного режиму - на голів виборчих дільниць та чергових.

Загальні вимоги:

 1. Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками та протипожежним інвентарем, згідно з нормами: вогнегасниками - з розрахунку на кожні 100 м кв. площі підлоги, але не менше двох вогнегасників на кожне окреме приміщення.
 2. Системи пожежної автоматики, внутрішнього пожежогасіння (пожежні крани) повинні бути справними та готовими до використання.
 3. Приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені не менше, ніж двома евакуаційними виходами, двері яких відчиняються в напрямку виходу з приміщення.
 4. Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури треба постійно утримувати вільними і нічим не захаращувати.
 5. Для захисту електромереж від коротких замикань використовувати лише стандартні плавкі вставки.
 6. Не можна вмикати в електромережу кілька електроприладів одночасно і перевантажувати електромережу - це може призвести до пожежі.

***

Заходи пожежної безпеки обов'язкові для дотримання усіма особами, які перебувають на території виборчої дільниці.

 

Заборонено:

 1. Користуватися кабелями й електродротами з пошкодженою ізоляцією.
 2. Залишати під напругою кабелі та дроти з неізольованими струмопровідними жилами.
 3. Використовувати саморобні подовжувачі і не сертифіковане електрообладнання.
 4. Користуватися пошкодженими розетками, вимикачами, відгалуджувальними та з'єднувальними коробками й іншими електроприладами.
 5. Облаштовувати й експлуатувати тимчасові електромережі.
 6. Застосовувати для електромереж радіо- чи телефонні проводи.
 7. Використовувати світильники з лампами розжарювання без захисного суцільного скла (ковпаків).
 8. Користуватися відкритим вогнем, курити у приміщеннях виборчих дільниць.
 9. Використовувати свічки для освітлення приміщень виборчих дільниць.

***

У разі виникнення пожежі необхідно повідомити про це за номером телефону 101, приступити до евакуації людей, виборчих бюлетенів та інших матеріальних цінностей, здійснювати гасіння вогню первинними засобами пожежогасіння.

 

Здолбунівський РС ГУ ДСНС України

 у Рівненській області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити