У перший день пасхальних свят діти з сімей вразливих категорій зібрались на «Великодні розваги» - щорічну акцію, яку організовує і проводить Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасниками свята цього разу були школярики і дітки, які відвідують дошкільні навчальні заклади. Наймолодшому з присутніх - Богданчику Герасимчуку - виповнився всього рочок. Звісно, на свято хлопчик завітав з мамою. Разом з батьками прийшли і деякі інші діти. До слова, серед малечі було чимало братиків і сестричок.
Через те, що погода того дня не сприяла забавам надворі, «Великодні розваги» проходили у приміщенні - у залі засідань районної ради. Спочатку для дітей відбувся тренінг «Знайомство». Потім вони залюбки виготовляли вітальні великодні листівки, розгадували загадки, розважалися і спілкувалися. Про їхній гарний настрій піклувалися директор Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяна Павлова та провідні фахівці цього цент­ру Тетяна Стерник і Оксана Орещенко, волонтери.


Малечі було цікаво дізнатися, що Михайло Семенюк, який вже не один рік є волонтером РЦ СССДМ, колись теж, як і вони, був підопічним центру, а нині - студент, навчається ремонту автомобілів.

Він залюбки займається спортом. Не так давно відзначився тим, що допоміг поліції затримати зловмисника. Отримав за це Подяку від поліції і запрошення здобути освіту, яка дає змогу стати поліцейським. Останнє, за словами юнака, він поки що обдумує. На захід зібралися дітки з непростих родин, тож таке спілкування стало для них хорошим мотиваційним моментом.
Та чи не найбільше учасники свята очікували традиційного вручення подарунків. Парафіяни Свято-Успенського собору м. Здолбунів (настоятель - о. Дмитро Ющак, який щоразу підтримує акцію «Великодні розваги») зібрали для діток великодню смакоту: пасочки, ласощі, крашанки. Крім них, хлопчики й дів­чатка отримали кукурудзяні палички від міні-маркету «Центр» (В. М. Єгорова) і пазли від Здолбунівського РЦ СССДМ. Як зазначила Тетяна Павлова, пасхальні продуктові пакети завдяки прихожанам названого вище храму працівники очолюваної нею установи передали сорока п’яти сім’ям вразливих категорій з нашого району.
Ольга ЯКУБЧИК.

На фото: під час «Великодніх розваг».
Фото автора.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити