Літо – щаслива і довгоочікувана пора в житті кожної дитини, час, коли учні мають можливість відпочити від шкільних клопотів. А у батьків - вічна тривога, щоб не сталося нічого непоправного, адже поки вони на роботі, діти залишаються на самоті.
Щоб розв’язати ці важливі питання, на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи № 6 було створено пришкільний табір з денним перебуванням “Усмішка”, де за період з 3 по 20 червня оздоровлювалися і раз в день харчувалися 240 учнів 1-8 класів (з них 8 - діти-сироти, 4 - діти-інваліди).
Під час табірної зміни відбулося багато ретельно спланованих цікавих і змістовних заходів. Кожен день у таборі був тематичним, наприклад: «День дружби», «Олімпійський день», «День здоров’я», «День краси», «День мужності» та ін. Вихователі і медична сестра проводили з дітьми бесіди на теми безпеки життєдіяльності, здоров’я та особистої гігієни. Діти мали змогу задати питання, які їх цікавлять, начальнику кримінальної міліції І. І. Пилипчуку та дільничному інспектору Я. Я. Ногачевській під час профілактичної бесіди «Небезпека на вулиці».


Також учасники табірної зміни багато подорожували. Вони побували на екскурсіях до локомотивного депо, пожежної частини, заводу пластмасових виробів «Іскра», музею М. Приходька та районної дитячої бібліотеки, здійснили мандрівки у Рівне, Луцьк, Клевань, замками Львівщини, за маршрутом Пересопниця-Пляшева-Дубно.
Вихователі, педагог-орга­нізатор, спортінструктори, медична сестра, музичні керівники, обслуговуючий персонал, вожаті, незважаючи на втому після завершеного навчального року, продовжили роботу у пришкільному таборі і зуміли створити незабутню атмосферу затишку і домашнього тепла для кожного вихованця табору «Усмішка». Найкращою нагородою за їх працю стали щирі слова вдячності дітей у започаткованій цього року «Книзі спогадів».
Надія СЕРЕДЮК,
начальник пришкільного табору з денним
перебуванням “Усмішка”
на базі Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.

Comments are now closed for this entry