Спортивну славу Здолбунівщини примножують юні важкоатлети ДЮСШ “Колос” ( директор В. В. Янчук). Незважаючи на свій вік, вони показують високу спортивну майстерність.
Черговим підтвердженням цього став успіх нашого земляка, учня 9-го класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, кандидата у майстри спорту, дворазового чемпіона України серед юнаків Сергія Смочека на VІ літніх юнацьких іграх України в м. Коломия, де він виступав у складі збірної команди Рівненщини.
Вже перші стартові поєдинки засвідчили, що у ваговій категорії до 62 кг, у якій виступав Сергій, буде запекла боротьба. У ривку він відмінно вириває штангу вагою 101 кг і встановлює новий рекорд України для юнаків. Проявляє справжній бійцівський характер і в поштовху піднімає рекордну вагу – 121 кг і 126 кг. Сума в двоборстві 227 кг також стає рекордною, а головне – нормативом майстра спорту України!
Таку ж суму набирає і представник Волині. Але, будучи на 300 г легшим за нашого важкоатлета, він і святкував перемогу.
Приємним все ж таки є той факт, що, посівши друге призове місце, встановивши чотири рекорди, Сергій Смочек вперше виконав норматив майстра спорту України і зарахований до складу юнацької національної збірної України. З цим успіхом ми його і вітаємо!
Володимир Гордійчук,
заслужений тренер
України, майстер спорту,
тренер Здолбунівської
ДЮСШ “Колос” з важкої атлетики.

Comments are now closed for this entry