У четвер, 25 липня ц. р., відбулося чергове засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації під головуванням очільника РДА Віталія Шуля. Перед розглядом шести питань порядку денного засідання голова райдержадміністрації представив присутнім нового члена колегії - директора з продажу ПАТ «Волинь-Цемент» Ігоря Давидюка.


Про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за перше півріччя 2013 року доповів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня. Проект розпорядження голови РДА, підготовлений з цього питання, наголошує на високих результатах, яких вдалося досягти виконавчій владі району протягом звітного періоду. А пишатися, виявляється, є чим. Адже позитивних змін досягнуто в усіх галузях господарського комплексу та соціальній сфері. У порівнянні з попереднім роком зріс обсяг виробництва валової с/г продукції усіма категоріями господарств району. На 31 % збільшилася реалізація м’яса, нарощено виробництво молока на 16 %. За період січня-червня 2013 року введено в експлуатацію 2678 квадратних метрів загальної площі житла. Виконано ремонт 8 доріг на суму 720,7 тис. грн. Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах району, підвищились середньомісячна заробітна плата та рівень працевлаштування незайнятих громадян. Це далеко не повний перелік тих позитивних результатів, яких вдалося досягти виконавчій владі району протягом звітного періоду. Звичайно, є й проблеми, але їх, виходячи з інформації, яка міститься у прийнятому з вище названого питання розпорядженні голови РДА, менше, ніж позитиву. Серед основних проблемних питань - зменшення поголів’я птиці на 6 %, виробництва цементу на 15,2 % та ін. Протягом першого півріччя не вдалося забезпечити стовідсоткової проплати за надані житлово-комунальні послуги.
Також по питанню підсумків роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за перше півріччя 2013 року, згідно з порядком денним колегії, мав виступити нещодавно призначений заступник голови РДА Михайло Корилкевич, проте Віталій Шуль чомусь не надав йому слова.
Другим питанням порядку денного колегії було «Про підсумки виконання бюджету Здолбунівського району за перше півріччя 2013 року». Доповідав начальник фінуправління Здолбунівської РДА Володимир Нечипорук. Він зазначив, що за перше півріччя поточного року до зведеного бюджету району надійшло 22117,7 тис. грн. власних та закріплених доходів, що становить 100,8 % затверджених призначень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до бюджету збільшилися на 7,2 %.
Про виконання у Здолбунівському районі вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян у першому півріччі 2013 року присутнім доповів заступник голови РДА Олександр Федорук.
Завідувач сектора контролю апарату райдержадміністрації Жанна Батрона ознайомила зі станом виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів, голів обласної та районної державних адміністрацій за другий квартал 2013 року.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Катерина Паньковець висвітлила питання про виконання загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року. З її слів, на жаль, трапляються і в нашому районі випадки, коли матері відмовляються від своїх дітей. Один із таких мав місце нещодавно.
У шостому питанні - “Різне” - присутні прослухали інформацію в. о. начальника відділу Державної виконавчої служби Здолбунівського районного управління юстиції Анжели Кравчук щодо реалізації виконавчих проваджень за виконавчими документами про стягнення заборгованості виконавчою службою. Активну участь в обговоренні цього питання взяла директор КП «Здолбунівкомуненергія» Валентина Шавронська, яка зазначила, що з боржниками очолюваного нею підприємства відповідна робота виконавчою службою проводиться незадовільно. Було озвучено думку, щоб прізвища найбільших боржників «Здолбунівкомуненергії» опублікувати в засобах масової інформації, адже, як правило, це люди з середнім та високим достатком, які просто взяли за звичку не платити за надані їм послуги з теплопостачання. А виконавча служба, в силу певних причин, не в змозі ці борги стягнути.
З усіх питань порядку денного засідання колегії прийнято відповідні розпорядження та доручення голови РДА.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry