Влаштували ФГ «П’ятигірське» та ПСП ПП «Здолбунівське»

Уже кілька років поспіль є доб­рою традицією організовувати свято обжинків за сприяння ФГ «П’ятигірське» та ПСП ПП «Здолбунівське». Тому минулої неділі зала П’ятигірського будинку культури була вщерть заповненою. Адже жителі сіл Глинськ і П’ятигори зібралися там на свято урожаю.

Як і годиться в Україні, спершу присутніх зустріли короваєм організатори заходу Ольга Кулай і Юрій Казмірчук, а до вітального слова запросили заснов­ника ФГ «П’ятигірське» Станіслава Середюка. Він, до слова, народився і виріс у П’ятигорах, навчався у тамтешній школі. Там і донині живуть його батьки Олександр Григорович та Марія Семенівна, тому справами у рідному селі власник фермерського господарства постійно і щиро переймається. За необхідності завжди допомагає односельцям і сприяє розвитку села. Чимало років очолюване ним господарство орендує землі у пайовиків, обробляє їх та збирає щедрі врожаї.

DSC05720


– Завдяки сусідській, дружній співпраці, ми з Петром Івановичем Кравчуком започаткували кілька років тому добру традицію – відвідувати рідне село зі святковим візитом. Ми маємо змогу орендувати цю землю, працювати на ній лише завдяки вашій довірі. Кожен селянин у душі - хлібороб, сіє й обробляє поля, а, отже, добре знає ціну хліба та землі. Тому щиро дякую тим хліборобам, дідам-прадідам, які зберегли нашу землю, аби ми нині могли на ній працювати та підіймати наше село і неньку Україну. Користуючись нагодою, вітаю усіх ветеранів сільського господарства, які багато років трудилися на землі. Також вітаю з Днем працівників сільського господарства усю громаду і дякую за вашу щирість, людяність та віру. Будьте щасливі, здорові, й нехай Божа благодать зійде на ваші родини, - сказав Станіслав Олександрович.

DSC05786


Потому розпочався святковий концерт. На сцені будинку культури прозвучали надзвичайно чуттєві пісні у виконанні хору дому молитви села П’ятигори. Його учасники заспівали пісень про гарні врожаї та милість Божу, яка панує над людьми. Згодом гостей розважав народний аматорський вокальний ансамбль «Калинонька» з Глинська. У їхньому виконанні лунали веселі й запальні пісні, а також проникливі твори, що зворушили кожного присутнього.

DSC05790


Подякував гостям свята й керівник ПСП ПП «Здолбунівське» Петро Кравчук, який так само, як і Станіслав Середюк, співпрацює з селянами. Ці два господарства на території П’ятигірської та Глинської сільських рад орендують земельні паї, обробляють та удобрюють поля, а вони натомість приносять їм врожаї. Тому керівники агроформувань ніколи не забувають про селян, які довірили їм свою землю, та щороку віддячують місцевим жителям за можливість працювати на землі високою платнею.

DSC05799


– Майже два десятки років ми працюємо разом з вами. Нині, звичайно, трохи скрутні часи, але намагаємося робити свою справу. Важливо, що і земля, і ферми дають людям роботу. Все, що від нас як від підприємців залежить, ми робимо, і розраховуємо лише на свої сили. Завжди відгукуємося на прохання людей про підтримку у різних ситуа­ціях, і йдемо назустріч. Знаєте, Господь завжди допомагає тим, хто старається, а ми ж стараємося! Я щиро вітаю усіх зі святом, нехай ваші родини будуть завжди веселими, щасливими, здоровими, а села – заможними! - привітав присутніх Петро Кравчук.

DSC05809


Подбали організатори й про розважальну програму для діток. Їм аніматори Фіксики провели цікаві конкурси на спритність та логіку. Гуртом танцювали, співали й розгадували загадки, за що згодом кожен хлопчик і дівчинка отримали подарунки від спонсорів заходу. Аби ще більше потішити маленьких гостей, Фіксики влаштували шоу мильних бульбашок. Діти не лише помилувалися різноманітними бульбашками, які «створювала» Сімка, а й самі «побували» у величезній мильній бульбашці.

DSC05817


Бурхливі емоції ще довго не полишали маленьких учасників свята, а дорослі тішилися й собі виграними у лотереї призами. На заході цінні подарунки від спонсорів отримало багато гостей. Серед призів були гречка, цукор, олія, посуд та інше кухонне приладдя. Не лише призами, а й смачними стравами потішили присутніх свята, яких запросили до святкових столів.
Як і на кожному українському святі, наостанок усіх пригостили короваєм. Ним частували організатори заходу - заступник з правових питань ФГ «П’ятигірське» Ольга Кулай та інженер-землевпорядник Катерина Блащук.
Марина КОЛОДИЧ.
Фото автора.
§

DSC05827

DSC05848

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити