На свято Петра і Павла у Глинську відзначили День села.

Традиційно першим до вітального слова запросили сільського голову Петра Ольховця. Він привітав односельчан та гостей села зі святом, побажав усім здоров’я і успіхів, а для села процвітання і подальшого розвитку.

 

 

DSC04493

Також сільський голова відкрив арт-об’єкт «Я люблю Глинськ», який виготовили та встановили за сприяння голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка.

«Цей арт-об’єкт символізує любов до нашого рідного села, адже це місце де ми народилися, виросли, тож завжди маємо пам’ятати своє село. А ця скульптура ще більше буде нагадувати про шану і любов до  Глинська» - зазначив Петро Ольховець.

DSC04482

Окрім красивої фотозони присутні побачили виступ земляків, гурту «Швагрів МиРоВих», які запалили публіку своїми драйвовими, веселими та енегрійними піснями. Дорослі слухали і милувалися концертом, дітлахи робили селфі на фоні нового арт-об’єкта.

DSC04502

DSC04492

 

DSC04508

DSC04507

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити