Здолбунівською місцевою прокуратурою під головуванням керівника місцевої прокуратури Григорія Петровича Нижника проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів Здолбунівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Острозького районів. У засіданні також взяли участь начальник відділу прокуратури Рівненської області, начальники департаментів Національної поліції в Рівненській області, перший заступник та заступник керівника Здолбунівської місцевої прокуратури, начальники відділів відповідної прокуратури. Основною метою заходу було обговорення стану протидії злочинності за наслідками роботи у минулому році та визначення проблем і пріоритетів у діяльності правоохоронних органів регіону в 2016 році.


Під час засідання йшлося про результати боротьби зі злочинністю та протидії корупції на території вказаних вище районів, а також про стан виявлення злочинів на пріоритетних напрямках у сфері економіки, земельних відносин та бюджету, рівень захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії наркозлочинності.
Керівництво місцевої прокуратури вказало правоохоронним органам на окремі негативні тенденції у їхній роботі щодо запобігання вчиненню кримінальних правопорушень, у динаміці окремих категорій правопорушень та щодо рівня ефективності боротьби зі злочинністю і корупцією, які потребують невідкладного реагування.
У підсумку учасники наради намітили заходи, спрямовані на поліпшення стану законності на території зазначених вище районів, на перше півріччя 2016 року.
Григорій НИЖНИК,
керівник Здолбунівської
місцевої прокуратури.

Comments are now closed for this entry