Під час конкурсу.

11 березня у районній бібліотеці для дітей та юнацтва відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач України-2011” між учнями 6-7 класів загальноосвітніх шкіл Здолбунівщини.
Учасникам конкурсу вдалося цікаво подати інформацію про себе та про книги, якими захоплюються. Але головним завданням конкурсантів було коротко розповісти про улюблену книгу, демонструючи ерудицію, розуміння тексту і вміння його аналізувати.
Вс учасники, а їх було 13, показали високий рівень підготовки і грунтовні літературні знання. Журі стояло перед важким вибором та все ж обрало кращих читачів району. Ними стали Катерина Юртіна, учениця 6 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 із с. Богдашів та Діана Никитюк, учениця 7 класу Суємської ЗОШ, яка виступала від ПШБ с. Півче. Саме ці дівчатка отримали почесне право представляти Здолбунівський район на ІІІ етапі конкурсу в області.


Відзначу, що у конкурсі є переможці, але немає переможених, адже розповідь кожного читача була цікавою і неповторною. Головна мета - заохочення дітей до систематичного читання задля постійного підвищення особистого розвитку, поставлена організаторами (ГО “Форум видавців” та Національна бібліотека для дітей), була досягнута.
Урізноманітнили виступи конкурсантів чудові музичні композиції у виконанні директора Здолбунівської дитячої музичної школи Олексія Олександровича Моторного і його учня Раві Падуряну, юної бандуристки Олександри Стеценко.
Переможці і всі учасники конкурсу читачів отримали дипломи, призи і подарунки. Крім того, свято для наших дітей було “смачним” і “солодким”.
Працівники бібліотеки та діти-конкурсанти щиро вдячні підприємцям В. Дмитруку,
С. Лащенкову, А. Болотнюку,
Т. Шалигіній, В. Тишкуну та
В. Максимчуку за надання спонсорської допомоги у проведенні конкурсу.
Тетяна САХНЮК,
заступник директора по роботі з дітьми
Здолбунівської ЦСПШБ.

 

Comments are now closed for this entry