проводитиметься у Здолбунові з 22 по 31 березня.
Розпорядження про це видав міський голова І. О. Ольшевський 9 березня ц. р.

Аби поліпшити стан довкілля, подбати про благоустрій, озеленення міста, надати йому належного санітарного та естетичного вигляду, гідно підготуватись до Великоднього свята, належить зробити чимало усім.
Керівники установ, підприємств, організацій, об’єктів торгівлі усіх форм власності повинні подбати про те, аби належний порядок панував на виробничих, прилеглих та закріплених територіях, були обрізані кущі та дерева, пофарбовані паркани, побілені бордюри та почищена відповідна частина дороги.


Над приведенням у належний санітарний стан під’їздів, підвалів житлових будинків, прибудинкових територій працюватиме колектив КП “Міське будинкоуправління № 1”. Його працівники білитимуть дерева та бордюри на закріплених вулицях, подбають про зрізання всохлих та аварійних дерев.
Прибрати та побілити контейнерні майданчики, впорядкувати міські кладовища – таке завдання поставлено перед колективом ТзОВ “Комунальних підприємств”.
КП “Здолбунівводоканал”, “Здолбунівкомуненергія”, Здолбунівську дільницю водопостачання Львівської залізниці зобов’язано до 1 квітня ц. р. відсипати щебенем місця, де в результаті проведених аварійних робіт було зруйноване дорожнє покриття.
Свій внесок у наведення порядку у місті зроблять установи освіти, подбавши про прибирання прилеглих та закріплених територій парків, скверів.
У комунальної служби міської ради теж чимало завдань: відремонтувати та пофарбувати обладнання в скверах Здолбунова, завести пісок на міські кладовища, ліквідувати стихійні сміттєзвалища.
Не залишатися осторонь такої важливої справи, як наведення порядку у Здолбунові, повинні і його мешканці. Вони традиційно прибиратимуть прилеглу територію, фарбуватимуть паркани, білитимуть бордюри і ще на власний розсуд робитимуть чимало добрих справ. Для себе і для оточуючих. Живемо ж бо ми в одному місті.
Шановні мешканці! Весняний Здолбунів чекає ваших працьовитих рук. Зустріньмо найбільше християнське свято – Воскресіння Христове з гарним настроєм та в ошатному, причепуреному місті!

Comments are now closed for this entry