Такою була сесія Здолбунівської міськради

У середу, 18 вересня, відбулася тридцять п’ята сесія Здолбунівської міської ради сьомого скликання під головуванням Ігоря Ольшевського. Загалом під час сесійного засідання депутати розглянули 15 питань, рішення щодо більшості з яких ухвалили одноголосно.

Першочергово секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула ознайомила присутніх з результативністю роботи депутатів Здолбунівської міської ради. За чотири роки роботи міські депутати цього скликання ухвалили 968 рішень та взяли участь у понад сотні засідань постійних депутатських комісій.

3453535


Окрім цього, міські обранці особисто від себе, від політичних сил, які представляють, та від своїх виборців подали чимало звернень і пропозицій щодо плану соціально-економічного розвитку на 2015-2020 роки. Найбільшу активність проявили Д. Ю. Сирота та С. С. Кучерук, кожен з яких подав по 19 звернень, по 17 з яких включили до плану розвитку міста, шість з 13 звернень М. В. Орлова також прийняли до плану соціально-економічного розвитку Здолбунова. Активну позицію проявили Ю. В. Білецький, А. Ю. Українець, А. Й. Броніч, Л. В. Бабак,
Ю. О. Базан, А. Ю. Кардаш.


Загалом за зверненнями депутатів, включеними до місцевих програм, було виконано робіт по об’єктах: у 2017 році на суму 10751 тис. грн, у 2018 році на 120433,5 тис. грн, у 2019 році на 7454,6 тис. грн.
Завдяки ініціативі міських депутатів і жителів Здолбунова реалізовується Програма «Безпечне місто Здолбунів», у межах якої встановлено 40 відеокамер на вулицях міста. Відновлено рух маршрутного автобуса «Експрес», збільшено кількість урн і контейнерів для сміття та інформаційних щитів, збудовано й оновлено чимало спортивних та ігрових майданчиків. Передбачають кошти для участі у співфінансуванні районної Програми розвитку пластового руху та для участі в спортивних змаганнях футбольних клубів, міському клубу «Богатир» та іншим громадським організаціям. Встановлено павільйони на автобусних зупинках, заасфальтовано понад 7 км доріг на вулицях та у провулках міста, облаштовано і відремонтовано понад 2,8 км пішохідних доріжок. Окрім цього, спільними зусиллями містян, депутатів і міської ради зроблено ще чимало справ, і депутати на досягнутому зупинятися не збираються.
На сесії депутати підтримали зміни до місцевих програм та міського бюджету на 2019 рік, а також погодили надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Здолбунова. Також розглянули низку питань щодо земельних відносин.
На сесійне засідання прийшли мешканці будинку № 151 по вул. Шевченка з проханням допомогти фінансово управляючій компанії, яка його обслуговує, облаштувати зручне покриття у дворі. «Заїзд зробили асфальтований, а у дворі - катакомби, водоканал підняв на 20 см каналізаційні люки, двір після дощів постійно заливає, калюжі до самих дверей будинку. Тож я прошу, щоб міська рада дофінансувала управляючу компанію», - зазначив Віктор Мартинюк, мешканець будинку по вул. Шевченка, 151.
Звертались до депутатів з проханням і щодо виділення коштів Здолбунівському районному відділенню ГУ ДСНС у Рівненській області на придбання рукавів для пожежної частини, адже цей елемент пожежники застосовують в роботі постійно, через що він зношується і тому періодично постає потреба у його придбанні. А представник Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки розповів, що для цієї установи необхідні кошти на утеплення і ремонт призовної дільниці. Заслухавши представників пожежної та військової частин і жителів Здолбунова, депутати міської ради підтримали виділення коштів на вищевказані потреби.
Працівники апарату управління Здолбунівської міської ради повідомили, що Рівненське обласне БТІ передасть у КП «Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації» всі архівні документи про набувачів нерухомого майна Здолбунівського району. Це полегшить роботу міському БТІ та отримання послуг установи громадянам нашого району, адже тепер останнім не доведеться їздити за деякими документами у Рівне.
Йшлося на засіданні й про те, що у Здолбунові створено інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами у двох дошкільних навчальних закладах - «Ладоньки» та «Усмішка», відкрито таку додаткову групу в ДНЗ «Дзвіночок».
Марина КОЛОДИЧ.
Фото автора.
На фото: під час сесійного засідання. §

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити