Шановні здолбунівчани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення 521-ї річниці міста Здолбунів.
521 рік – це великий період в історії розбудови та становлення нашого міста.
Цілі покоління здолбунівчан самовіддано творчо працювали, щоб місто стало таким, яке воно є сьогодні.
А це – найбільший залізничний вузол у Рівненській області та залізничний ліцей, потужний комбінат з виробництва цементу – лідер цементної промисловості України та розвинута будівельна інфраструктура, передові школи та дошкільні навчальні установи, сучасні об’єкти торгівлі, банки європейського зразка, наповнені ігровим та спортивним обладнанням зони відпочинку, сквери та розбудований гідропарк – улюблене місце відпочинку здолбунівчан.
З високою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат управління міської ради, трудові колективи, суб’єкти підприємницької діяльності.


Щороку восени напередодні Дня міста підсумовуємо, що зроблено за рік. Це вже стало доброю традицією.
Виконуючи накази та враховуючи пропозиції жителів міста, міська рада системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених завдань.
У поточному році виконано значний обсяг робіт. Планово виконуються програми, ухвалені на сесіях міської ради.
Завдяки прийнятій Програмі благоустрою міста протягом поточного року вдалося провести такі роботи:
– капітальний ремонт частини дороги та пішохідної доріжки по вулиці Шевченка (від вулиці Паркової до будинку по вулиці Шевченка, 242);
– капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Словацького та провулку Князя Володимира;
– капітальний ремонт дорожнього покриття провулку Огієнка;
– розпочаті роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Миру, а роботи з ремонту пішохідної доріжки по вулиці Миру вже завершені.


Щиро вдячний колективам ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» (керівник В. В. Бредихін) за якісне виконання робіт на вищевказаних об’єктах, а також Красносільському «ПП МВА» (керівник В. А. Мурадян), які виконали роботи із:
– капітального ремонту дорожнього покриття частини вулиці Івана Гончара та провулку Церковного;
– капітального ремонту дорожнього покриття частини вулиці Ольги Кобилянської та Чайковського.
У 2018 році виконано поточний ремонт дорожнього покриття на суму понад 2 млн грн. та поточний ремонт пішохідних доріжок на суму понад 300 тис. грн.
По-сучасному вимощено бруківку частини пішохідної доріжки по вулиці Шевченка (від вулиці 8 Березня до будинку по вулиці Шевченка, 185), за що я щиро вдячний приватному підприємцю
М. Є. Андрощуку.
Діє програма «Місто без околиць». Комунальним підприємством «Здолбунівське» (керівник С. В. Потапчук) частково проведена відсипка дорожнього покриття провулку Паркового, вулиць Бориса Тена, Вишневої, Ольги Кобилянської, Західної, провулку Комунального.
ТзОВ «Комунальних підприємств» (генеральний директор Л. В. Бабак) проведено поточний ремонт дорожнього покриття проїздів по вулицях Чубинського, Заводській, 3, 9, Коперника, 55, 57.
Також дане підприємство виконало в місті значний обсяг робіт з оновлення мереж вуличного освітлення зі встановленням світлодіодних ліхтарів та ламп.
Так, протягом року проведено реконструкцію вуличного освітлення по вулицях Незалежності, Гетьмана Мазепи, Фабричній, Базарній, Віли ІІ та ІІІ, Грушевського, Василя Жука, Заводській, Шевченка (від смт Квасилів до заводу будівельних матеріалів), Максися, Львівської, Нової, частини вулиці Івана Гончара та провулку Старомильському.
Всього у 2018 році виконано робіт з капітального ремонту доріг міста протяжністю 1,85 км та зроблено капітальний ремонт пішохідних доріжок 873 м. п.

 

Збудовано та реконструйовано лінії вуличного освітлення загальною протяжністю 9,82 км та встановлено 280 ліхтарів.
Завдяки наполегливій праці колективів комунальних підприємств налагоджено безперебійну роботу житлово-комунального господарства міста.
Виконуючи міську програму капітального ремонту житлового фонду, розпочаті роботи з капітального ремонту мережі електропостачання житлового будинку по вулиці Фабричній, 1 та підготовчі роботи з капітального ремонту житлового будинку з підсиленням несучих конструкцій по вулиці Мазепи, 24а.
Підтримуючи ОСББ, виділено кошти з міського бюджету на проведення капітального ремонту житлового будинку по вулиці Івана Гончара, 23 та капітального ремонту покрівлі по вулиці Церковній, 4 (ОСББ «Надія»).
ОСББ «Дружба 2» по вулиці Щепкіна, 25 та «Енергетик 6» по вулиці Щепкіна, 15 закінчили капітальний ремонт фасаду житлових будинків. Дані роботи виконувались на умовах співфінансування.
На даний час в місті створено 55 об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, які охоплюють 78 будинків, ТзОВ «Перша Здолбунівська управлінська компанія» обслуговує 33 будинки, а ТзОВ «УК Будинкоуправління» – 55 будинків.
Стабільно працює комунальне підприємство «Здолбунівводоканал», забезпечуючи мешканців міста цілодобовим водопостачанням.
У 2018 році розпочато роботи з будівництва водогону по вулиці Старомильській.
Розширюється мережа водовідведення. Збудовано централізовану каналізацію по провулку Щепкіна, роботи будуть продовжуватись.
Комунальне підприємство «Здолбунівкомуненергія» підготувало всі котельні міста до роботи в осінньо-зимовий період.
Комунальне підприємство «Здолбунівське» надає послуги з прибирання міських вулиць, парків, скверів, гідропарку, двох кладовищ. Окремо варто сказати про забезпечення цим підприємством прибирання вулиць у зимовий період та проведення поточних ремонтів об’єктів благоустрою, обслуговування міського сміттєзвалища в урочищі Здовбиця.
Силами КП «Здолбунівське» також проведено поточні ремонти вуличного освітлення та функціонуючого ігрового обладнання у всіх скверах і парках міста.
Виготовлено та встановлено два нові автобусні павільйони по вулицях Щепкіна та Пирогова.
Придбано та встановлено три нові дитячі майданчики по вулицях Заводській, Грушевського, Польовій.
Здолбунівчанам приємно бачити своє місто в зелені дерев та у барвах квітів. Відрадно спостерігати, як воно щороку озеленюється. Про це дбають група благоустрою міста та учасники громадських робіт. Цьогоріч ними облаштовано 55 клумб та висаджено понад 300 дерев.
Улюбленим місцем відпочинку жителів міста та району став міський гідропарк. Щороку міська рада приділяє значну увагу його розбудові, що покращує якість відпочинку жителів міста та його гостей і залишає в останніх лише яскраві та гарні спогади про Здолбунів.
У поточному році в міському гідропарку збудовано нові пішохідні доріжки, збільшена площа освітленої території сучасним вуличним світлодіодним освітленням, встановлено чотири відеокамери, облаштовано нову роздягалку та лавочку «для закоханих», підведено воду для функціонування питного фонтанчика.
У м. Здолбунів діє також програма «Безпечне місто».
На сьогодні на центральних вулицях міста встановлено 29 камер відеоспостереження, які контролюються Здолбунівським відділенням поліції. Робота у цьому напрямку продовжується.
Щиро вдячний керівникам, трудовим колективам дошкільних навчальних закладів за підготовку садочків до початку навчального року. У всіх дошкільних навчальних закладах виконано поточні ремонти приміщень, а також проведено капітальний ремонт павільйонів на дитячих майданчиках у ДНЗ «Дзвіночок» та капітальний ремонт даху у ДНЗ «Ладоньки».
У місто Здолбунів «прийшли» всеукраїнські мережі магазинів, що динамічно розвиваються – це «АТБ-маркет», «ЄВА», «Копійочка».
Висловлюю подяку всім мешканцям міста, підприємствам, організаціям, районним та міським осередкам політичних партій, підприємцям за розуміння та підтримку, за самовіддану працю з розбудови та поліпшення благоустрою нашого міста. Адже з кожного прибраного двору, благоустроєної території підприємства, установи чи об’єкта торгівлі вимальовується привабливе обличчя нашого міста, а це – результат підтримки та виконання розпоряджень про місячники й декади благоустрою.
Щиро вдячний трудовим колективам та їхнім керівникам за плідний внесок у виконання робіт з благоустрою міста Здолбунів.
Відзначення Дня міста - це гарна нагода підсумувати зроблене, але за цим знову напружена робота.
І нехай хороші справи відроджують у людей почуття гордості за своє місто, вселяють надію на краще майбутнє Здолбунова та нашої держави.
Дякую за взаєморозуміння та співпрацю у впорядкуванні нашого рідного міста. Саме від позиції кожного з нас, ініціативи, наполегливості, сумлінності, відповідальності залежать наші результати.
Дякую всім мешканцям за невтомну працю, яка творить славу та велич нашого міста.
Дякую за збереження усіх об’єктів, які зроблені у місті, та за гідну оцінку зробленого, за співпрацю і взаєморозуміння у впорядкуванні нашого рідного Здолбунова. Перспектива міста – це наше спільне бачення його майбутнього. Тільки в нашій єдності, зміні відносин влади і громади - запорука успіху.
Вітаю усіх жителів Здолбунова з Днем міста!
Зичу щастя, здоров’я та добра, миру і любові, порозуміння й згуртованості, Божого благословення та запрошую усіх на святкування Дня міста Здолбунів 9 вересня в міський гідропарк на 13.00.
Міський голова
Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити