Відкрите звернення до мешканців м. Здолбунів та до міської влади

Сесією Здолбунівської міської ради прийнято рішення про виділення майже 250 тисяч гривень на спорудження пам’ятника загиблим на Майдані та Сході України під час антитерористичної операції.
Безперечно, така ініціатива місцевої влади заслуговує на повагу – ми повинні вшановувати пам’ять Героїв, які полягли за свободу та незалежність України.
Але зараз спорудження пам’ятника не на часі!
На цій же сесії затвердили ще одне рішення – про виділення коштів на лікування та реабілітацію важкопоранених військових у розмірі 2,5-5 тисяч гривень на одного пораненого (!).
Вважаємо, що коли йдеться про порятунок життя захисників України, таке співвідношення є несправедливим. Окрім того, варто подбати і про демобілізованих, котрі повертаються з війни. Вони також потребують лікування та реабілітації.


Ми вважаємо, що такий розподіл коштів свідчить про бажання завоювати прихильність напередодні виборів. Тому, аби врахувати думку громадськості, пропонуємо провести опитування стосовно доцільності використання такої суми коштів на встановлення пам’ятника і свою допомогу в його організації. А спорудження пам’ятника, у разі рішення громади, пропонуємо перенести на більш вдалий час - після закінчення війни на Сході України і повернення українських територій.
Здолбунівська громадська організація
учасників бойових дій і АТО «УВО».

Comments are now closed for this entry