За 9 місяців 2013 року КП «Здолбунівське» виконало значний обсяг робіт для покращення умов проживання мешканців міста Здолбунова.
Зокрема, проведено поточний ремонт вулиць Наливайка, Незалежності, Грушевського, Фабричної, пл. Базарної, Гончара, Шкільної, Зеленої, Шевченка (від вул. Шкільної до вул. 8 Березня), Приходька, Заводської, Котляревського, Пирогова. Здійснено капітальний ремонт частини дороги по вул. Старомильській, а також прийнято на баланс після капітального ремонту вулиці Ватутіна та Стефановича.
Для безпеки руху транспорту та пішоходів нанесено горизонтальну розмітку по вулицях міста протяжністю 6 км, на понад 20 пішохідних переходах.
Продовжено роботи з покращення благоустрою міського гідропарку, а саме: збудовано тротуарну доріжку площею 340 м кв.
З метою недопущення підтоплення житлових будинків проведено чистку зливових каналізацій по вул. Попова, С. Бандери, Наливайка, Парковій, Новій. Вперше за останніх 35 років почищено зливову каналізацію по вул. Міцкевича та здійснено великий обсяг робіт з відведення стічних вод з вул. Стефановича.


За вказаний період додатково було придбано 30 штук сміттєвих контейнерів.
Плануючи роботу на перспективу, підприємство замовило проекти на капітальний ремонт дороги по вул. Дружби, Словацького; будівництво ринку з торгівлі сільськогосподарською продукцією по вул. 8 Березня; капітальний ремонт пішохідної доріжки по вул. Шевченка; зливову каналізацію по вул. Стефановича, а також проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для обслуговування кладовищ міста Здолбунова.
З метою якіснішого утримання міських вулиць у зимовий період підприємством, за кошти міського бюджету, придбано універсальну машину на базі МАЗ, яка виконує роботи з розчистки вулиць від снігу та посипання вулиць піщано-сольовою сумішшю.
На цей час підприємством заготовлено 500 м3 піску та 56 тонн солі для посипання вулиць міста у зимовий період.
Разом з тим, існує ряд проблем, які підприємство не може вирішити через затримки у фінансуванні. Так, уже понад місяць затримуються Управлінням державної казначейської служби України у Здолбунівському районі Рівненської області платежі за 300 м3 піску та 36 тонн солі. З кінця серпня цього року цією ж службою не проведений платіж підряднику за виконані роботи з капітального ремонту вулиці Старомильської, в зв’язку з чим підрядник не має можливості приступити до проведення поточного ремонту доріг по вулиці та провулку Старицького, проспекту Цементників, вулиці Фестивальній. З цієї ж причини затримується капітальний ремонт вул. Калнишевського, оскільки підряднику не перераховано ще з серпня 2013 року авансового платежу на придбання матеріалів для початку виконання робіт.
Пріоритетом у своїй роботі підприємство визначило впровадження енергоощадних технологій у вуличному освітленні міста. З метою підвищення енергоофективності у 2013 році проведено реконструкцію вуличного освітлення по вул. Шкільній, де замінено старі ртутні лампи на нові світодіодні ліхтарі. Розпочато капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Парковій, де встановлені нові енергозберігаючі ліхтарі. Замовлено проект на капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Зеленій, де також планується заміна ртутних ламп на світодіодні.
Завдяки цим нововведенням відбувається суттєва економія бюджетних коштів, яка становить на цей момент понад 40 тис. грн. в рік.
Загалом підприємство активно працює над підвищенням рівня якості надання послуг населенню та виконанням робіт з благоустрою міста. Основне наше завдання на цей момент - підготовка до утримання вулиць міста в зимовий період.
Сергій ПОТАПЧУК,
директор КП «Здолбунівське».

Comments are now closed for this entry