У п’ятницю, п’ятнадцятого листопада, відбулося позачергове пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Олега Дацюка.

На порядок денний пленарного засідання було винесено чотири питання.
Першочергово присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління Здолбунівської районної державної адміністрації Володимира Нечипорука та погодили зміни до бюджету Здолбунівського району на 2019 рік.
Також депутати підтримали розпорядження голови районної ради «Про затвердження стартової ціни та умов продажу майнового комплексу та земельної ділянки, що є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району», відповідно до якого стартова ціна для продажу на аукціоні майнового комплексу (який складається з будівель поліклініки, котельні й гаража, що розташовані у
м. Здолбунів на вул. І. Гончара, 25) та земельної ділянки, становить 1684850,00 грн; продається без зміни цільового призначення вищезгаданого майнового комплексу та земельної ділянки (заклади охорони здоров’я). Також на переможця аукціону покладається зобов’язання з відшкодування витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням аукціону, з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу об’єкта.


Розглянули депутати й питання «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради».
Відповідно до законодавства, керівники комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду органом управління на конкурсній основі шляхом укладання з ними контракту на термін від 3 до 5 років. Згідно з рішенням Здолбунівської районної ради від 23.10.2019 р. № 706 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради в новій редакції», визначено, що кількість членів конкурсної комісії становить шість осіб. До складу конкурсної комісії, відповідно до пункту 11 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, входять у рівній кількості: представники органу управління; представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу; представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління.
До складу конкурсної комісії запропонували ввести двох представників від органу управління: заступника голови районної ради Олександра Павловича Бухала – головою конкурсної комісії та керуючу справами виконавчого апарату районної ради Наталію Олексіївну Біндюк – секретарем конкурсної комісії. Від КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» делеговано двох представників від трудового колективу – лікаря-акушер-гінеколога акушерсько-гінекологічного відділення КНП «Здолбунівська ЦРЛ» Любомира Євгеновича Гашка та головного бухгалтера КНП «Здолбунівська ЦРЛ» Олену Віталіївну Шикало, яких обрали шляхом відкритого голосування на загальних зборах трудового колективу.
Від громадських об’єднань заяви подали: представник Громадської організації «Асоціація анестезіологів Рівненської області» Олександр Петрович Іщук, представник Благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Миколайович Лазаревич, представник Громадської організації «Антикорупційне бюро в Україні» Микола Остапович Семяк, представник Благодійного фонду «Скарбниця Надії» Мар’яна Володимирівна Рева, представник Громадської організації «Всеукраїнська люстрація» Валентина Купріянівна Устянчук.
На сесії депутати окремо голосувати за кожну кандидатуру, запропоновану до складу конкурсної комісії. Тож за результатами голосування більшістю з 28 районних обранців, присутніх на пленарному засіданні, до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня» обрано: Олександра Павловича Бухала - головою конкурсної комісії; Наталію Олексіївну Біндюк - секретарем конкурсної комісії; Любомира Євгеновича Гашка, Олену Віталіївну Шикало, Олександра Петровича Іщука, Валентину Купріянівну Устянчук - членами конкурсної комісії.
Марина КОЛОДИЧ,
фото автора.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити