голови Здолбунівської районної ради Василя Тимощука
до жителів, трудових колективів, підприємців, керівників
підприємств, установ та організацій Здолбунівського району

Сьогодні нашій країні загрожує зов­нішня агресія, відбуваються спроби посягань на її цілісність, нав’язуються ідеї федералізації і розколу, але попри все необхідно зберегти єдність і відданість національним цінностям, підтримати жителів різних регіонів у їх прагненні до стабілізації ситуації і збереження громадського миру в країні.
Нині в Україні триває третя хвиля мобілізації. Станом на сьогодні із Здолбунівського району призвано на строкову службу, службу за контрактом, за частковою мобілізацією близько 200 чоловік.
З березня і до сьогодні мешканці району, трудові колективи, підприємці, депутати різних рівнів, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, що здійснюють діяльність на території району, активно допомагали у забезпеченні військовослужбовців-земляків необхідним спорядженням, засобами захисту, гігієни, медикаментами тощо.
Щире спасибі всім, хто долучився до цієї благородної і потрібної справи. Особ­ливо волонтерам, які на громадських засадах роблять все можливе, щоб забезпечити наших бійців всім необхідним.


У районній газеті «Нове життя», в інтернет-виданнях Здолбунівщини регулярно друкуються звіти про збір та використання коштів. Це забезпечує прозорість і контроль за їх рухом.
Наразі часткова мобілізація триває і виникла гостра потреба у забезпеченні недавно призваних військовослужбовців найперше бронежилетами та касками, які, на жаль, коштують недешево. З метою підвищення боєготовності військових підрозділів, захисту їх бійців прошу надати їм посильну фінансову допомогу. Можливо, бронежилет чи каска, куплені за народні гроші, врятують життя, а воно, як відомо, безцінне.
Збір коштів для адресної допомоги нашим землякам-військовослужбовцям здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка працює в адмінприміщенні ТОВ «Укрцемремонт», за адресою м. Здолбунів, вул. Незалежності, 11.
Телефон гарячої лінії – 068 75-38-827.
З повагою
голова районної ради,
керівник районного штабу
допомоги військовим, особам, які задіяні в АТО, та їх родинам
В. Тимощук.

Comments are now closed for this entry