Доброю традицією в роботі районної ради п’ятого скликання стало проведення виїзних депутатських днів. Черговий такий день відбувся 15 травня. Здолбунівчани зустрілися з керівництвом Дубенської районної ради. Змістовною і цікавою була екскурсія в місцевий краєзнавчий музей. Незабутні враження справили на учасників поїздки і відвідини джерела св. Анни.

     В дружній і діловій атмосфері пройшла зустріч з керівниками Кременецьких районної ради та райдержадміністрації (див. на фото), під час якої учасники мали змогу обмінятися думками щодо діяльності органів місцевого самоврядування, поговорити про проблеми та шляхи їх вирішення.
Кременецький район Тернопільської області багатий історико-культурними пам’ятками, своїми духовними традиціями, і саме тому його керівництво запросило здолбунівчан відвідати одну з найбільших святинь України – Почаївську Лавру.
     Загалом, ця поїздка залишила у її учасників багато яскравих вражень. А знайомство з роботою органів місцевого самоврядування Дубенщини та Кременеччини дасть змогу привнести в діяльність нашої районної ради чимало корисного досвіду.
Вл. інф.
Фото Олександра ГЕРАСИМЧУКА.

Comments are now closed for this entry