Ірина Володимирівна ДЕНИСОВА

Ірина Володимирівна ДЕНИСОВА

Коли лунає слово «вчитель», мимоволі уявляєш собі красиву жінку з букетиком жовтих нарцисів у руках. Вона поспішає до школи. І нагадує весну. Така ж юна, така ж усміхнена, така ж рада життю...
Кажуть, що учительська доля - одна з найважчих. І це дійсно так. Адже, щоб стати справжнім учителем, насамперед треба мати велике серце і безмежну любов до дітей.
Ірина Володимирівна Денисова - тому приклад. Окрім того, що є вчителем від Бога, вона ще й дуже творча особистість, красива жінка, любляча мама і є просто хорошою людиною. Любить життя у всіх його проявах.
За фахом Ірина Володимирівна - вчитель початкових класів, працює у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6. Її оточує сила-силенна друзів. Для багатьох вона - мудрий порадник. Її уроки нагадують казку. Все надзвичайно просто, легко і в ритм. Це людина-душа, яка відкриває перед тобою світ.
Це вона прийняла наших діток, маленьких і розгублених, з рук батьків. Це про неї сказав грузинський педагог-новатор Ш. Амонашвілі: «Коли учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішають до школи і щиро радіють кожній зустрічі зі своїми вчителями, бо вчаться у тих, кого люблять».


Ірина Володимирівна завжди радіє маленьким перемогам своїх вихованців. Усе її тішить: і гарно написаний рядок у зошиті, і добре вивчений вірш. Учителька завжди радіє за наших діток, і за це вони її дуже люблять.
Ірина Володимирівна - досвідчений педагог. Вона не лише навчає, а ще й виховує своїх учнів чуйними, людяними, добрими. Завжди підтримує їх, знаходить влучні підбадьорливі слова, а в погляді її стільки доброти, що серця наших діток враз наповнюються радістю, а смутку враз, наче й не було. Для наших діток Ірина Володимирівна є другою мамою та найкращим другом, який і вислухає, і заспокоїть, і таємницю збереже. Напевно, самі діти лише через кілька років усвідомлять, як багато вона для них зробила та з безмежною вдячністю згадуватимуть часи, яких уже не повернути.
Робота вчителя дуже важлива, складна і, насамперед, відповідальна, адже в його руках доля кожного учня. Праця вчителя також важка і виснажлива, адже він повинен бути не тільки вчителем, а й порадником та взірцем. Саме такою є для своїх учнів та їхніх батьків Ірина Володимирівна. А в ці весняні дні вона святкує свій день народження.
Тож, шановна і наша улюблена Ірино Володимирівно! Вітаємо Вас з днем народження і бажаємо дуже міцного здоров’я, щоб його вистачало на наших діточок, не завжди слухняних і сумирних! Ще бажаємо, щоб у Вашому житті було дуже багато прекрасних, щасливих і світлих днів, щоб радість постійно супроводжувала Вас і надихала! Насичених буднів і відмінного відпочинку, любові й поваги від дітей та батьків, дуже щасливого і спокійного особистого життя в любові та злагоді! Будьте просто щасливою і коханою жінкою!
З повагою
батьки та діти 2-Б класу
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити