Часто можна почути запитання: у чому сутність роботи методиста? Здавалося б, що тут незрозумілого? Саме слово промовляє за себе. Методист - фахівець з методики, людина з вищим рівнем компетентності, логічним та аналітичним мисленням, вмінням бачити перспективу, ерудована, комунікабельна і креативна.
Ось таким вчителем учителів чотирнадцять років є Світлана Іванівна Батьковець. Нашому методисту притаманно відкривати щось нове. Вона - чудовий організатор, уміє згуртовувати біля себе людей. І сама - щира, порядна людина, справжній друг, який завжди підтримає, допоможе, дасть слушну пораду, шукає і знаходить сучасні підходи в роботі, відповідальна й вимоглива до себе. Людина доброзичлива й безкорислива, чим завоювала довіру колег.
Світлана Іванівна завжди усміхнена, тактовна, ввічлива, а коли потрібно - зосереджена, справедлива. Вона поважає думку інших. За роки своєї невтомної праці сформувала колектив однодумців - учителів початкових класів - та сприятливий у ньому мікроклімат. Постійно дбає про самовдосконалення, підвищення своєї професійної майстерності. А щоб цього досягти, потрібно любити свою справу так, як Світлана Іванівна. Завдяки їй ми крок за кроком пізнаємо світ любові і поваги до Дитини, бо повсякденне завдання кожного з нас – навчати дітей і всіх їх любити.


Саме Світлана Іванівна зініціювала проведення в нашому районі щорічного конкурсу «Найрозумніший». Адже впевнена, що в кожній дитині закладений величезний потенціал, завдяки якому вона зможе здолати будь-які труднощі та відчути радість життя. Щораз під час конкурсу школярі не лише із задоволенням змагаються, але й багато чому вчаться: радіють успіхам інших, співчувають їм у поразці, намагаються бути зосередженими, впевненими в собі, швидко діяти й робити висновки на майбутнє.
Нас захоплюють її ідеї щодо обміну досвідом роботи, а їх з моменту призначення на посаду методиста Світлана Іванівна подала і втілила чимало. Цікаві, незабутні години перебування у Радивилові, мудрі поради колег у Корці, Дермані й старовинному Острозі. Майже щороку – відвідини закладів освіти Закарпаття чи рідної Світлані Іванівні Білорусі, з якою пов’язані її спогади про дитинство та юність, її малої батьківщини, до якої вона ставиться з особливою пошаною та любов’ю.
Ми щороку поспішаємо до колег, щоб побачити, почути, збагнути і, в свою чергу, поділитися тим, що самі вміємо. Кожна година спілкування - це особлива атмосфера творчості, дружньої підтримки та уваги, щирого зацікавлення і прагнення до нового. Нас захоплює все: подаровані нам уроки, виступи учасників художньої самодіяльності, відвідини музеїв, заповідників, і, звісно ж, самі заклади освіти. Завжди у цих поїздках переповнює почуття вдячності до наших колег, а набутий досвід дає змогу втілити у педагогічну діяльність гарні й мудрі ідеї.
…У житті Світлани Іванівни, як і в усіх нас, складалося по-різному: молоді роки, навчання, сім’я, родина, втрати рідних та близьких, робота, на якій безліч навантажень і доручень. А ще - вона просто мила, ніжна жінка, турботлива матуся і бабуся.
Ми дякуємо Світлані Іванівні за творчу співпрацю, дякуємо долі за те, що саме її, як керівника і наставника, подарувала нам на педагогічному шляху. Від душі нашому методисту, Вам, шановна Світлано Іванівно
Бажаємо здоров’я міцного,
Ласки від Бога, від людей добра
На многії і щасливії літа.
Любов, злагода і радість земна
Хай кожен Ваш день зігріва!
Хай довгим і сонячним буде Ваш вік,
Хай тисячу раз повторяться знов
Хороші, святкові і пам’ятні дні,
Хай сонце всміхається Вам у житті.
Керівники методичних об’єднань
учителів початкових класів
Валентина БАНДЮК,
Валентина ГОЛОВКО,
Олена ЖДАНЮК,
Інна СУПРОНЕНКО. §

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити