У Білашівській ЗОШ І-ІІІ ст. традиційно напередодні професійного свята педагогів учні вітають своїх наставників у школі, а в День працівників освіти для них гостинно відкриває двері сільський клуб, де гуртківці проводять вогник “Вчительська доля”. Але цього року ми вирішили об’єднати наші зусилля і разом привітати вчителів.
Ніби досвідчені капітани, вели свято ведучі - Влас Самчук та Ірина Жемга. Учні четвертого і восьмого класів під керівниц­твом педагога-організатора Г. М. Самчук підготували цікаву концертну програму, а учасники драматичного гуртка сільського клубу - веселі гумористичні сценки зі шкільного життя.
На захід були запрошені не лише нинішні вчителі школи, а й ті, які вже на пенсії. Їм адресували найтепліші привітання та побажання, присвячували вірші, дарували художні номери. Щиро лунали пісні у виконанні Оксани Бідюк та Ірини Жемги.
Отак і промайнуло святкування, залишивши у його учасників гарний настрій, приємні згадки. Саме так висловили учні свою подяку вчителям за їх терпіння і невтомну працю.
Наталія ДЕНИСЮК,
учениця 10 класу, учасниця драмгуртка
клубу с. Білашів.

Comments are now closed for this entry