З початку року у держлісфонді Рівненської області зафіксовано 7 пожеж на площі 7,5 га.
У лісах Рівненщини зберігається підвищений клас природної пожежної небезпеки. У зв’язку з цим лісова охорона Рівненського ОУЛМГ та всіх підвідомчих підприємств працює в посиленому режимі: організовано постійне чергування працівників; повторно проводиться відмежування мінералізованими смугами території держлісфонду від прилеглих земель сільгоспкористування; рейдові бригади патрулюють у лісах, аби виявляти порушників правил пожежної безпеки.


Лісівники Рівненщини закликають громадян не порушувати правил пожежної безпеки у лісах, відпочивати на спеціально облаштованих рекреаційних ділянках.
Відповідно до ст. 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення вимог пожежної безпеки у лісах громадянам загрожує штраф у розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; у разі ж знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі, передбачено накладання на громадян штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних доходів громадян та відшкодування збитків, завданих лісовому господарству, а в окремих випадках - кримінальна відповідальність.
Прес-служба
Рівненського ОУЛМГ.

Comments are now closed for this entry