Під час проведення операції «Мак» працівники по боротьбі із незаконним обігом наркотиків Здолбунівського районного відділу міліції в ході оперативно-пошукових та слідчих дій задокументували факт збуту макової соломи.
- До оперативників надійшла інформація про незаконний збут на території
м. Здолбунів та району наркотичних засобів, – зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк. – Відразу працівниками міліції було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, зберігання чи збут особливо небезпечних наркотичних засобів).
Встановлено, що 54-річна жителька Здолбунівського району на території
м. Здолбунів незаконно збула один кілограм речовини рослинного походження, зовні схожої на макову солому, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом. Вилучену сировину для проведення експертизи направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Рівненській області.
Нині триває досудове розслідування. Районні міліціонери встановлюють, яким чином макова солома потрапила до рук жінки. За такі дії зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Comments are now closed for this entry