Впродовж тривалого часу між громадою с. Нова Мощаниця Здолбунівського району та головою СВК «РК - Хміль» Богданом Лимарем виникають різні конфліктні ситуації. Тому й не дивно, що начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк ініціював проведення «круглого столу», аби почути обидві сторони конфлікту, як то кажуть, з перших вуст.
Участь у засіданні «круглого столу» взяли сільський голова Новомощаницької сільської ради Леонід Герасимчук, депутат сільської ради Юрій Артюхов, як представники місцевої громади, та голова СВК «РК - Хміль» Богдан Лимар.
Під час виступу начальника міліції Здолбунівщини Олександра Панасюка увагу присутніх було зосереджено на об’єктивності дій міліціонерів, на спрямуванні їх діяльності на захист прав та свобод громадян, захист майна всіх форм власності від злочинних посягань.


Головний міліціонер району зазначив, що міліція зай­має нейтральну позицію у цьому конфлікті і об’єктивно оцінює ту чи іншу ситуацію.
Крім того, Олександр Панасюк закликав представників громади сприяти забезпеченню правопорядку, миру та злагоди на території обслуговування та акцентував увагу присутніх на тому, що ми живемо в правовій державі, тому повинні дотримуватися законодавства.
Варто зазначити, що зустріч загалом відбулася у конструктивному руслі.
Голова СВК «РК - Хміль» Богдан Лимар, враховуючи прохання сільського голови Леоніда Герасимчука, висловив готовність безоплатно передати частину майна місцевій громаді.

Comments are now closed for this entry