Пожежі знову завдають збитки
Минулого тижня надходили кілька повідомлень про виникнення пожеж. Так, диспетчер Здолбунівського РВ МНС повідомив про те, що вночі 5 жовтня через необережне поводження з вогнем загорівся будівельний вагончик, внаслідок чого вогнем пошкоджена дерев’яна внутрішня обшивка. Під ранок того ж дня через несправне пічне опалення виникла пожежа в підсобному приміщенні підприємця Ф. із с. Нова Мощаниця, якою було пошкоджено дах приміщення.

Вкрали пальне
Водій одного з приватних підприємств залишив на ніч біля будинку, де проживає в м. Здолбунові, автомобіль КамАЗ. Вранці він виявив пропажу 350 л дизельного пального, які невідома особа поцупила, зламавши замок на кришці бака.

Пожалілися на керівника
Працівники одного з приватних підприємств звернулися до прокуратури району із колективною заявою про те, що директор підприємства не виплачує їм зарплату. У зв’язку з цим до райвідділу УМВС надійшли матеріали прокуратури для прийняття процесуального рішення.

Небезпечна покупка
В березні ц. р. підприємець П. з с. Ільпінь придбав у непрацюючого здолбунівчанина О. за 3500 грн. 14 бойових гранат РГД-5, які потім, за його словами, викинув на смітник поблизу місця проживання. Щодо цього з УБОЗ в Рівненській області надійшли матеріали до Здолбунівського РВ УМВС для прийняття процесуального рішення.

Відкопали останки невідомого
Під час копання траншеї під фундамент для забудови у господарстві жительки Здолбунова П. на глибині 1 м було виявлено залишки скелета невідомої людини. При поверхневому огляді останків слідів насильницької смерті не виявлено. Залишки кісток доставлено в морг, особа та причини смерті встановлюються.

Хочеш мати ворога – позич гроші
Ось уже три роки як один з підприємців м. Здолбунів не може отримати від фермера С. борг у сумі понад 200 тис. грн., якими останній, за словами потерпілого, заволодів шахрайським способом, зловживаючи його довірою.
За матеріалами Здолбунівського
РВ УМВС у Рівненській області.

Comments are now closed for this entry