Місцеві злодії
З хліва пенсіонерки Галини Д. на території нежилого господарства, що в с. Здовбиця, двоє місцевих злодіїв витягли три секції чавунних батарей парового опалення. Сума збитку становить 1520 гривень. За фактом проводиться перевірка.

Поцупили електроінструменти

На території ПАТ “Волинь-Цемент” невідомі особи в ніч на 14 лютого з вагончика, куди проникли через вікно, викрали 2 болгарки, 2 шуруповерти та перфоратор іноземного виробництва.

Завітали шахрайки до пенсіонерки
Дві невідомі особи жіночої статі зайшли до будинку жительки с. Кунин Антоніни А. і під приводом зняття порчі виманили у пенсіонерки гроші. За фактом проводиться перевірка.

Онук збиткується над бабусею
Жителька с. Кунин Євгенія К. повідомила райвідділ міліції про те, що 14 лютого щодо неї вчинив фізичне і психологічне насильство її онук.

Зникли дві каблучки
Невідома особа шляхом підбору ключа проникла в будинок жительки с. Здовбиця Надії Б. і поцупила звідти дві каблучки жовтого кольору.

Двигун – у “липорукого”
Однієї ночі невідомий злодій забрався у столярний цех жителя с. Гільча Друга Олександра Б. і викрав звідти трьохфазний двигун.

Нічне пограбування
Невідомі особи вночі проникли в приміщення тваринницької ферми № 1 ПСП “Україна” та викрали звідти запасні частини від кормороздавачів КТУ-10.

Крадіжка на “Катеринівському”
На території ринку “Катеринівський” з сумочки жительки м. Здолбунова Марії С. невідома особа витягла гаманець з грошима, пенсійне посвідчення, дві банківські картки (пенсійну та зарплатну).
Добірку за матеріалами
РВ УМВС України в Рівненській області
підготував Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry