Зникли документи на “Дикому”
Жителька с. Цурків Руслана М. напередодні Нового року поїхала за покупками на ринок Дикого у Рівне. Тут вона потрапила в халепу - з її сумочки було викрадено паспорт, трудову книжку та свідоцтво про народження.

Невдале приземлення
Із невідомих причин з балкона випала жителька м. Здолбунова Ірина Б. З відкритим переломом нижньої третини кісток правої гомілки, забоєм грудного відділу хребта і кісток таза, закритою травмою живота вона потрапила в травматологічне відділення центральної районної лікарні.
“Полювання” за акумуляторами
Останнім часом міліцейські зведення зарясніли повідомленнями про крадіжки з авто. В основному злодії крадуть з транспортних засобів акумулятори. За останній місяць минулого року позбулися акумуляторів більше десятка власників автомобілів.

Велосипедист потрапив під авто
Водій невстановленого автомобіля, рухаючись із Здолбунова в напрямку Острога, допустив зіткнення з велосипедом, яким їхала жителька с. Богдшів Марія Б. Потерпіла одержала численні травми й була поміщена в траматологічне відділення центральної районної лікарні.
Липкі руки милом не відмиєш
Одного зимового дня з приватного магазину “Брендсток” м. Здолбунова злодії викрали одяг. А з території Мізоцького ремонтно-транспортного підприємства крадії поцупили металеву рейку довжиною в один метр.
Потрапив до липкоруких і електродвигун, який знаходився в молочному цеху ФГ ім. Шевченка.

Незвані гості

Непрохані гості відвідали підвальне приміщення жителя м. Здолбунова Миколи Л. Злавмавши замок, вони викрали електодриль.
Добірку за матеріалами РВ УМВС України в Рівненській області
підготував Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry