Згідно із розпорядженням Президента України Віктора Януковича № 190 від 16 квітня ц. р. головою Здолбунівської РДА призначено М. П. Євчука

Минулої п’ятниці в залі засідань районної ради відбулась нарада-представлення громадськості Здолбунівщини нового керівника виконавчої влади у районі – Миколи Павловича Євчука. З цієї нагоди до Здолбунова приїхав заступник голови обласної державної адміністрації А. О. Лавренчук.
Відрадно, що цього разу зміна влади в районі відбувалась цивілізовано, в доброзичливій атмосфері.
Представник з області та голова районної ради В. О. Тимощук подякували Л. Я. Кінаху за його роботу на досить нелегкій, надто ж в непростий теперішній час, посаді керівника виконавчої влади та вручили йому квіти. Водночас вони привітали і нового очільника району М. П. Євчука, побажали йому ефективної роботи на новій посаді.
У своєму виступі Л. Я. Кінах подякував керівникам промислових та сільськогосподарських підприємств, організацій і установ, органів місцевого самоврядування, депутатам районної ради, підприємцям за співпрацю у вирішенні проблем району та пообіцяв і надалі не залишатися осторонь їх розв’язання. Він щиро привітав із призначенням свого наступника, побажав йому плідної праці, вагомих здобутків.
Новий очільник району був того дня небагатослівним. Відчувалась певна напруженість у його поведінці та словах. Напередодні М. П. Євчук повернувся з Києва після зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем. У своєму виступі новопризначений голова РДА коротко розповів про свої плани роботи, висловив сподівання на те, що спільними силами усіх зацікавлених сторін вдасться зробити в районі чимало добрих справ. Що буде це непросто, новий очільник району добре знає з багаторічного досвіду роботи на господарських керівних посадах. А ще – із активної депутатської діяльності.
Будемо сподіватися, що новому голові райдержадміністрації - людині толерантній - вдасться реалізувати свої задуми на цій особливо відповідальній державній посаді.
Новий очільник району
* народився 1 квітня 1955 року в с. Сапожин Корецького району;
* закінчив Український інститут інженерів водного господарства;
* працював у нашому районі на різних посадах. Найбільше - 18 років - був директором заводу залізобетонних виробів;
* депутат районної ради;
* одружений, має двох доньок та внучку;
* в 2005 році очолив Здолбунівську районну організацію Партії регіонів;
* має хобі: колекціонує старовинні годинники.
Тамара ОКРУШКО.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry