В існування вітчизняної медицини, напевне, вірять лише здорові люди. Ті, хто останнім часом не ламав рук чи ніг і не потрапляв до травматології, де лікарі не мають жодних безплатних медикаментів, аби накласти гіпс. Ті, хто не знає, що таке лікарня, куди слабі люди повинні приходити зі своїми ліками, шприцами, крапельницями, фізрозчином, постільною білизною та харчуванням. Ті, хто не народжує дітей, не перериває вагітності, не лікує та не вставляє зуби, не чхає, не "бухикає", не отруюється недоброякісними харчами та водою.

     В існування вітчизняної медицини, напевне, вірять ще міністри. Невтішна картина спостерігається в охороні здоров’я і в нашому районі. А все впирається в бюджет. Ситуація уже давно диктує правила гри. Тим, що медицина сьогодні платна, нікого не здивуєш. Пацієнти платять за все. Ступив крок в медичний заклад - плати, прийшов на прийом до лікаря - дай, зважився на операцію - не скупися. Живемо в умовах ринку. А як же тоді Конституція України, яка гарантує безплатне лікування?
Якось зустрів я одного чоловіка, який не так давно лікував зуба в стоматологічній поліклініці нашого міста.      То він прямо заявив, що зуб йому обійшовся в сто гривень. Та це ще півбіди. А якби запломбували американським матеріалом? Тоді опустошуй кишені сповна.
Євген ШИЛАН.

 

 

Comments are now closed for this entry