Мода завжди оманлива і мінлива, а одягатися красиво хочеться завжди, щоб виглядати, як усміхнені красуні на глянцевих обкладинках! Тому є один простий вихід: навчитися шити самій або звернутися до професійного кравця. Справжній професійний кравець зможе зробити образ моделі неповторним, оригінальним і дивовижним. Багато людей не хочуть ходити в тому, що можуть на вулицях міста побачити на інших. Мріється одягтися в наряд, який завжди виділятиметься, але що робити, якщо у вас немає таких сум, щоб постійно поповнювати гардероб новими ексклюзивними речами? Звичайно, навчитися шити самостійно!

Валентина - одинока мати, яка виховує двох дітей сама, без одного з подружжя. За фахом Валентина Віталіївна прядильник, закінчила Рівненське профтехучилище, але за здобутою професією так і не працювала. Опинившись у скрутному матеріальному становищі, та ще й з малою дитиною на руках, змушена була працювати прибиральницею. Незважаючи на ситуацію, яка склалася у її житті, жінка не полишала мрії навчитися шити одяг. Маючи деякі навички з пошиття постільної білизни, Валентина Віталіївна працевлаштувалася у Товаристві «Морган Феніче». Там шила чохли до меблів. Усе було б добре, але робочий графік на підприємстві не давав можливості вчасно забирати дитину з дитячого садка. Ситуація ускладнювалась, Валентині запропонували звільнитись.


Так воно й сталося. Отримавши на руки трудову книжку, прийшла до Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Йшла, правду кажучи, з не дуже великою надією, що у службі допоможуть знайти підходяще місце праці. Але вивчивши ситуацію безробітної особи, врахувавши проблеми, які унеможливлюють працевлаштування (сімейні обставини), кар’єрний радник служби зайнятості Світлана Кушнірук запропонувала їй послугу соціального супроводу при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту.
Кар’єрний радник разом з безробітною жінкою розробив індивідуальний план працевлаштування, в якому врахував потреби та побажання щодо працевлаштування, навчання, професійних консультацій і самостійного пошуку роботи. Під час таких співбесід виявилося, що Валентина Віталіївна хотіла б навчатися на кравця, сама кроїти та шити одяг.
За направленням центру зайнятості пані Валентина з успіхом закінчила курси «Кравець» та після завершення навчання була працевлаштована.
Милується око, дивлячись на справжні витвори мистецтва, а саме такими є роботи Валентини Віталіївни.
- У кожну роботу вкладаю частинку
своєї душі, - розповідає пані Валентина. - З гарним настроєм і добрими помислами беруся до роботи. Надзвичайно приємно приносити людям радість, чути вдячні слова, бачити в їхніх очах справжнє захоплення! Це мені додає сили й натхнення. Головне - це любити свою справу, постійно вдосконалюватися і експериментувати, і тоді все у вас обов’язково вийде.
Талант має кожна людина. Потрібно лишень віднайти його й зуміти реалізувати Богом дане обдарування!
Оксана ШНАЙДЕР,
заступник директора
Здолбунівської районної філії
Рівненського обласного центру
зайнятості.
§

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити