Минулого тижня в будинку культури цементників відбувся обласний конкурс методичних служб районних будинків культури. У Здолбунові демонстрували свої вміння і навички методисти культосвітньої роботи Рівненського, Корецького, Острозького, Радивилівського, Демидівського, Дубенського, Гощанського і Здолбунівського районів.


Перед початком цього заходу виступив директор Рівненського обласного будинку художньої творчості Феодосій Васєчко. Він ознайомив методистів із завданнями і побажав їм успіхів у конкурсі.
Найкращих результатів домоглися провідні методисти Здолбунівського районного будинку культури Світлана Рогова, Валентина Теребійчук,Тетяна Гапончак, Ірина Мельник, Тетяна Садикова (на фото). Вони зуміли всебічно розкрити не лише методи своєї діяльності, але й продемонструвати виконавську майстерність як читці, солісти, театрали і культмасовики.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олег Грушицький розповів гостям про наш район, про діяльність працівників методичної служби районного будинку культури.
З вітальними словами до конкурсантів того дня звернулися виконуючий обов‘язки голови райдержадміністрації Ігор Бандюк та голова районної ради Василь Тимощук.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry