У Рівненському ПДМ 15 січня відбувся традиційний конкурс «ГітАрт-Фест», організатором якого вкотре став керівник клубу співаної поезії, відмінник освіти Павло Павелко. Учасники літературної студії «Зорецвіт» (керівник Юрій Бржечко) Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва здобула на конкурсі чимало перемог.

У номінації «Авторська пісня» дует «Антураж» у складі Дарини Пончук та Вікторії Годун посів перше місце зі своєю композицією «Прощавай». Друге почесне місце здобув дует «Weird flex» у складі Ірини Погорілої та Софії Боярчук з власною піснею «Двері темноти». Зі своєю авторською піснею здобула друге місце Дарина Пончук (сольно). Переможцем конкурсу у номінації «Інструментальна композиція» стала Олена Остапчук. Вона виявилась справжнім відкриттям конкурсу, адже своїм майстерним виконанням композиції з репертуару гурту «Нірвана» не знайшла собі рівних. Переможцям вручили нагороди та призи.

1

Фото Наталії ГЕРУС.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити