Прийшов на землю травень і приніс нам зворушливе, сердечне свято. У цей місяць, коли Природа-мати виряджає свою доньку Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День матері.
Цьогоріч колектив працівників Мізоцького будинку культури разом з керівниками дитячих колективів селища підготували концертну програму, присвячену цій даті.


Розпочали свято ведучі Олександр Автонас та Оля Максимюк, у виконанні якої прозвучали пісні «Рідна мати моя» і «Чорнобривці». Вразив глядачів своєю вишуканістю виступ вихованців ДНЗ «Малятко» під керівництвом Богдани Гаркавої. Веселим гумором тішив гостей свята переможець районного та обласного конкурсів читців, учень Мізоцького НВК Василь Федуш.
Окрасою свята став виступ танцювального колективу «Надія» будинку школярів та молоді. Керує цим ансамблем Надія Одарчук. З великим задоволенням присутні слухали спів учня Мізоцької музичної школи Ігоря Мислінчука, який виконав пісню «Про матусю» (керівник - Миро­слава Мосейчук).
На завершення святкового концерту глядачі отримали задоволення від перегляду комедії Михайла Старицького «За двома зайцями», яку зіграли учні 11-А класу Мізоцького НВК, учасники драматичного колективу будинку культури під керівництвом Галини Шебуні та Олександра Кремінського. Декорації до вистави власноруч виготовила Г. Шебуня, а костюми змоделювала швачка Мізоцького ательє «Шарм» Інна Ти­мошок.
Тетяна ГЕРАСИМЧУК,
художній керівник
Мізоцького будинку культури.

* * * *
Зворушливим і змістовним було традиційне свято Матері, проведене минулої неділі в клубі села Нова Мощаниця. Організувала захід завідуюча цим закладом культури Любов Романюк.
Слова вдячності і шани найдорожчій у світі людині упродовж усього свята лунали з вуст ведучих - Богдани Головай та Вадима Власюка. Освідчилися в любові до неньок і наймолодші учасники - учні першого та третього класів місцевої школи.
Глядачі із задоволенням слухали пісні та вірші у виконанні учнів шостого та дев’ятого класів, аплодували за чудовий спів Зоряні Головай, Вікторії Кислашко, тріо дівчат у складі Насті Романюк, Олександри Швидкої та Юлії Швидкої.
Також під час заходу діяла книжково-ілюстративна виставка “І живуть у пам’яті народу його вірні дочки і сини”, розгорнута у залі.
Ольга ЛУЦЮК,
завідуча ПШБ
с. Нова Мощаниця.

Comments are now closed for this entry