У місті Костопіль 28-29 вересня відбувся чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. Наш район на цих змаганнях представляли вихованці відділення важкої атлетики ДЮСШ Здолбунівської районної ради.
Наймолодшими учасниками чемпіонату були учні Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7. У ваговій категорії (в/к) до 32 кг срібною призеркою чемпіонату області стала Анна Мудра, у в/к до 26 кг золоту медаль виборов Лукас Расюкевічус, а Максим Острійчук став бронзовим призером змагань. У в/к до 28 кг перше місце посів Олесь Романюк, а друге Кирил Загородський. Третє місце у ваговій категорії до 30 кг посів Тимофій Гарбовський, друге місце у в/к до 34 кг – Дмитро Ананко, третє – Матвій Середюк.


У в/к до 38 кг перше місце з результатом ривок 32 кг + поштовх 40 кг завоював учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Ярослав Мудрий. У в/к до 41 кг з результатом 38+55 переміг учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Данило Іванчук, який ще й виконав норматив ІІ спортивного розряду. У в/к до 45 кг з результатом 40+50 друге місце посів учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Денис Постнов. У в/к до 55 кг з результатом 68+84 переміг учень Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський, він також виконав норматив І спортивного розряду з важкої атлетики. У в/к до 73 кг з результатом 110+120 здобув перемогу ще один вихованець Здолбунівської гімназії - кандидат у майстри спорту Василь Устименко, а з результатом 65+70 «бронзу» виборов учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Денис Шолудько. Артур Романюк, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, з результатом 48+53 став срібним призером чемпіо­нату у в/к до 81 кг.
Абсолютним чемпіоном змагань з результатом 125+158 став учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, кандидат в майстри спорту Ігор Кулеша, який виступав поза конкурсом.
Підготували спортсменів заслужений тренер України з важкої атлетики, майстер спорту Володимир Григорович Гордійчук, майстер спорту України з важкої атлетики Дмитро Володимирович Марчук, майстер спорту міжнародного класу Сергій Володимирович Астахов – тренери-викладачі ДЮСШ.
Михайло ГАРБОВСЬКИЙ,
директор ДЮСШ Здолбунівської районної ради.
На фото: під час нагород­ження.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити