У державному навчальному закладі «Здолбунівське залізничне училище залізничного транспорту» відзначили День фізичної культури та спорту України.
Майже одночасно з початком навчального року в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» стартував і новий спортивний сезон. Відкрили його відбірковими змаганнями до спортивного свята, а 16 вересня в училищі провели день бігу «Золота осінь 2019».

IMG 1206


Понад шістдесят юнаків та дівчат, які навчаються в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», вирішили перевірити свої сили на бігових доріжках міського стадіону «Локомотив». Першими, як і зазвичай, вийшли на старт спринтери на дистанції в 100 м. Наступним видом змагань став біг на кросовій дистанції у 500 метрів, а завершували їх юнаки бігом на 1000 метрів.

IMG 1119


Загалом дівчата та хлопці показали доволі високі результати. І це порадувало, адже це були лише перші змагання сезону. А наші легкоатлети з року в рік виборюють призові місця в обласній спартакіаді, та є основою збірної Рівненщини на Всеукраїнських змаганнях серед закладів профтехосвіти.
Сімнадцятого вересня у нашому закладі традиційно відзначали День фізичної культури та спорту України. Спортивне свято розпочалося з урочистої лінійки. З одного боку подвір’я училища вишикували всі учнівські групи, а з іншого – кращих спортсменів та спортсменок – тих, хто пройшов відбіркові змагання у шести основних видах спорту.
На святі було багато гостей, адже того ж дня на базі ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ» відбувалась нарада керівників фізичного виховання закладів професійно-технічної освіти Рівненської області. Учасники наради уважно спостерігали за ходом спортивного дійства, а деякі з них ще й стали суддями змагань.
Почесну місію підняття Державного Прапора України звично доручили кращим спортсменами училища, цього разу – Юрію Поліщуку та Дар’ї Іванюк. З вітальним словом виступили представники адміністрації училища, гості. Найрезультативнішим за підсумками минулого року спортсменам закладу вручили грамоти.
Програма свята була насиченою, як ніколи, тож її довелося розділити на дві частини. В першій, основній, визначили переможців у міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах, армреслінгу та загально-фізичній підготовці. До слова, результати у цих видах спорту зараховують у загальний залік спартакіади училища між групами. Друга частина програми була більш розважальною. Під час неї усі охочі мали змогу випробувати себе на спритність, влучність, кмітливість і виграти один з призів від голови учнівського профспілкового комітету Наталії Поліщук.
Понад дві години кипіли пристрасті на спортивних майданчиках. Уболівальники при цьому не нудьгували жодної хвилини, адже події змінювали одна одну, наче в калейдоскопі.
У понеділок, 23 вересня, на ранковій лінійці вручали нагороди переможцям та призерам основної частини програми. Визначили переможців і другої частини змагань.
У матчах з міні-футболу між дівчатами голів вболівальники, на жаль, не побачили, а от в серії післяматчевих пенальті перемогли першокурсниці.
У стритболі серед юнаків впевнено перемогли «ветерани», а ось серед дівчат – знову першокурсниці.
Найцікавішим та й найазартнішим серед видів «училищних» спортивних розваг було перетягування линви. Серед хлопців перемогу у цьому виді здобула збірна третього курсу, а серед дівчат - збірна другокурсниць з груп № 1 та № 14.
Не обійшлося і без індивідуальних конкурсів. У змаганні баскетбольних снайперів перемогла Маргарита Івашинюта, а в метанні гирі Роман Бортник.
Завершилося свято ще декількома цікавими конкурсами. «Бій мішками», естафета «Біг в обручі» та «Танці втрьох» також додали веселого настрою і глядачам, і учасникам. Тут найактивнішими були учні групи № 4 Денис Дідух та Володимир Довгаль, Любов Підвишенна та Іра Власюк з групи № 18), Вікторія Веремійчук та Дар’я Іванюк з групи №14), а також другокурсниці з групи № 1 Вікторія Аврамчук, Юлія Швець, Маргарита Івашинюта. Саме їм і дісталися перемоги та солодкі призи.
Зазначу, попереду ще багато різноманітних заходів і змагань, тож учні нашого училища упродовж цього спортивного сезону точно не нудьгуватимуть.
Володимир КРАВЧУК,
керівник фізичного виховання
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити