У Здолбунові, на стадіоні «Колос», 6 квітня відбулися футбольні матчі південної зони розіграшу Кубка Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України пам’яті Т. Г. Дем’янюка.
Турнір цей є традиційним. Здолбунівські футболісти постійно беруть у ньому участь, причому успішно. У 2017 році наші земляки стали переможцями - володарями кубка, а торік були другими.
Зустрічі команд північної зони цього ж дня були проведені у Дубровиці.
Цьогоріч за вихід у фінал змагались такі команди південної зони, як: «Експрес» (Здолбунівський район), «Оріон» (с. Грабів Рівненського району) і ФК «Межирічі» (Корецький район). Ігри проводились за коловою системою.


Згідно з жеребкуванням, у першому матчі зустрілись команди «Оріон» і ФК «Межирічі», у другому зіграли «Експрес» і ФК «Межирічі», у третьому – «Експрес» і «Оріон». Усі поєдинки були напруженими.
Переможця першої гри в основний час матчу визначити не вдалося. Через «нульову» нічию було призначено серію післяматчевих пенальті. І тут влучнішими були футболісти з Рівненського району. Вони перемогли з рахунком 5:3.
У другому матчі «Екпрес» обіграв ФК «Межирічі» з мінімальною перевагою - 1:0. Наприкінці другого тайму здолбунівчани здобули право пробити штрафний поблизу воріт суперника. Влучний удар Юрія Гриценка став переможним. А футболісти з Кореччини після другої поразки втратили право на участь у фінальній частині розіграшу Кубка.
У третьому матчі визначився переможець серед команд південної зони. Ним став «Експрес». Гравець команди Роман Тимощук у першому таймі забив єдиний у цьому матчі гол.
Отож, у підсумку: «Експрес» - переможець серед команд своєї зони, на другому місці «Оріон», на третьому - ФК «Межирічі». Усі ці команди було нагороджено грамотами.
Боротьбу у фінальній частині змагань, яка проходитиме в травні у селі Шубків Рівненського району, продовжать «Експрес» та «Оріон».
Успішному проведенню у Здолбунові ігор турніру передувала плідна підготовча робота, зокрема активні зусилля з боку в. о. начальника відділу молоді та спорту Здолбунівської РДА О. В. Швидкої та голови районної організації ВФСТ «Колос»
В. В. Янчука.
Володимир ГРОГОЛЬ,
м. Здолбунів.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити