Успішно стартував у відкритому зимовому чемпіонаті Рівненського району з футболу чинний чемпіон Здолбунівщини ФК «Мізоч». У перших трьох турах команда здобула дві перемоги та ще раз зіграла внічию.

Уже в своєму стартовому поєдинку футболісти Мізоча продемонстрували справж­ній клас, розгромивши срібного призера чемпіонату Рівненського району ФК «ЛМЗ-Квасилів» - 5:2. Далі була нічия в матчі з командою ОТГ «Клевань-Оржів» - 2:2, а минулої неділі, 11 лютого, ФК «Мізоч» обіграв ФК «Понебель» - 4:1.


Таким чином, після трьох турів представники Здолбунівщини посідають третє місце у своїй групі. Набравши 7 очок, вони трьома пунктами поступаються команді ОТГ «Клевань-Оржів», що зіграла на матч більше, та двома - РОКО з Городка. Загалом у групі «А», де виступає ФК «Мізоч», грають 8 команд, 4 кращі з яких вийдуть до 1/4 фіналу.


Попри переконливі результати, представник ФК «Мізоч» Віктор Куцелюк зазначив, що завдання перемогти у відкритому чемпіонаті Рівненського району перед командою не стоїть:
- Звісно, нашим стартом я задоволений, але взагалі розглядаємо виступ на турнірі як один з етапів підготовки до чемпіонату Здолбунівського району. Добре, що хлопці тренуються і грають. У деяких моментах не дуже подобається суддівство, але таке буває і з цим нічого не поробиш. Судячи з результатів у перших матчах і рівня турніру, розумію, що ФК «Мізоч» цілком до снаги здобути одне з призових місць, але все ж голов­не – здобути ігровий досвід в цю пору року.
Якщо порівнювати, в Рівненському районі є цікаві колективи, але все ж, вважаю, наш район сильніший у футбольному плані. Будь-яка команда з першої трійки чемпіо­нату Здолбунівщини могла б претендувати на чемпіонство у Рівненському районі.
Свій наступний поєдинок у відкритому зимовому чемпіонаті Рівненського району ФК «Мізоч» проведе у суботу, 17 лютого. Цього дня чемпіони Здолбунівщини гратимуть з «ГолДаром» із села Голишів. Початок матчу – о 9.30.
Усі матчі турніру відбуваються на запасному полі стадіону «Хімік» міста Рівного.
Павло ДУТКО.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити