Флорбол - один з видів спорту, універсальна гра з “сімейства” хокею. Флорбол вирізняється своєю простотою, видовищністю, дає змогу активно відпочивати і фізично розвиватися людям різного віку. Для гри у флорбол потрібні зал або майданчик з рівним покриттям, ключка, м’яч, спортивна форма і бажання.
Учні та вчителі фізичної культури загальноосвітніх шкіл міста вчилися грати у флорбол 27 травня 2015 року під час семінару, організованого МГО Християнська спілка молоді (YMCA) Здолбунова й відділом у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА за сприяння ФСК “Локомотив”, відділу освіти РДА і міської ради.


Тренери ознайомили учасників заходу з основ­ними правилами гри і змагань, технікою флорболу та провели тренувальні ігри між командами. Хлопці та дівчата, присутні на семінарі, із захопленням на практиці вчилися володіти ключкою й м’ячем і дійшли висновку, що відкрили для себе новий цікавий вид спорту. А МГО YМСА Здолбунова запрошує усіх бажаючих долучатися до гри у флорбол не тільки заради спортивних результатів, а й для підтримки гарної фізичної форми, хорошого настрою та здорового способу життя.
Оксана ЯРЕМЕНКО.
На фото: під час семінару.

Comments are now closed for this entry