З 10 по 15 лютого цього року відбулися змагання дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області з футзалу серед команд спортсменів 1999-2000 р. н. У спортивному залі НВК
№ 19 м. Рівне в неділю, 15 лютого, у групі «А» виборювали місце у фіналі команди ДЮСШ «Колос» (с. Оженин, Острозький район), ФК «Хімік» (м. Рівне) та «Гімназія» (м. Здолбунів).
Згідно з жеребкуванням право розпочати змагання одержали колективи ФК «Хімік» та ДЮСШ «Колос». Футболісти з обласного центру продемонстрували кращу гру і перемогли з рахунком 3:1.
У другому матчі зустрілись ФК «Хімік» та «Гімназія». Здолбунівчани першими пропустили гол у свої ворота. Надалі тривала вперта боротьба за кожен м’яч. Під кінець першого тайму Назару Конику вдалося зрівняти рахунок. У другій половині гри атаки гімназистів були більш вдалими. Три голи, забиті Миколою Гайдучиком, Ігорем Чичиком та Святославом Горчаком, принесли «Гімназії» перемогу — 4:3.


В останньому поєдинку дня на майданчик вийшли «Колос» і «Гімназія». Як і в першому матчі, здолбунівчани пропустили м’яч у свої ворота, але після автогола рахунок зрівнявся. Попереду були то «Колос», то «Гімназія». Перша половина матчу все-таки завершилась з рахунком 4:3 на користь здолбунівчан, які вели гру змістовніше. Двічі забив гол Микола Гайдучик і один раз - Назар Коник.
У другому таймі гра показала, хто в цей день на полі був господарем. Гімназисти протягом 20 хв. другої половини гри забили п’ять м’ячів у ворота «Колоса» і пропустили один. Знову двічі відзначилися Микола Гайдучик та Едуард Ковальов, один гол забив Ігор Чичик.
Перемога з рахунком 9:4 забезпечила «Гімназії» (Здолбунів) перше місце в групі «А». Гімназисти з двома перемогами впевнено вийшли до фіналу. Тренує команду І. М. Пархомчук. Крім нашої команди, до фіналу потрапили також ДЮСШ «Колос» (Рівненський район), ДЮСШ з футболу «Верес-2000», ДЮСШ «Управління освіти» (м. Кузнецовськ) та дві команди з Костополя - КОЛІФКС-99 і КОЛІФКС-2000.
Фінал відбудеться пізніше.
Тож давайте побажаємо успіхів «Гімназії» (Здолбунів) - майбутньому здолбунівського футболу.
Володимир ГРОГОЛЬ,
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry