З 20 січня по 3 лютого в м.Здолбунів на базі ФСК “Локомотив” вперше проводився футзальний турнір між ветеранами пам’яті Я. Д. Гайдучика серед двох вікових груп: 40-49 років та 50 і більше років. До речі, “наймолодшому” учаснику змагань Віктору Борисовичу Тадеущуку - 62 роки.
На перший раз зібралося небагато команд, всього шість; по три команди в кожній віковій групі, а саме: “Експрес” (локомотивне депо), “Діана” (Мізоч), “Здовбиця”, “З легкою парою-1”, “З легкою парою-2” (будівельники), та “Юність” (ветерани Здолбунова).
Ігри в підрупах проходили в два кола, після чого виявилися переможці вікових груп.


У групі 40-49 років:
1. “З легкою парою-2”,
2. “Діана”,
3. “Експрес”.
У групі 50 і більше років:
1. “Юність”,
2. “З легкою парою-1”,
3. “Здовбиця”.
Переможець мав бути один, тому почалися стикові ігри між групами. У грі за 5-6 місце “Експрес” був сильніший за Здовбицю, за 3-4 місце - “Діана” перемогла команду “З легкою парою-1”. Ну а результатом гри за 1-2 місце стала перемога команди “З легкою парою-2” над “Юністю”.
Таким чином, чемпіоном першого ветеранського футзального турніру стала команда “З легкою парою-2” (вік 40-49 років). Нагороди отримали всі команди. Були також вручені індивідуальні призи: Василю Демчуку — кращий бомбардир та Петру Климчику — кращий гравець у віковій групі 40-49 років, Володимиру Морозову – кращий гравець та Віктору Просу - кращий бомбардир у віковій групі 50 і більше років.
Після церемонії нагородження перед присутніми на правах переможця виступив капітан команди “З легкою парою-2” В. Демчук. Він подякував в першу чергу організаторам цього турніру — Ю. Р. Півку, М. О. Шевченку, В. Л. Трофімчуку та всім футболістам, які брали участь у цих змаганнях, і висловив надію, що цей турнір матиме продовження.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry