Анастасії Гайдук всього-на-всього п’ятнадцять. Звичайна дівчина провінційного містечка. Непосидюча, ділова і відверта. Вона, як і її однолітки, любить естрадну музику, мріє про щасливе майбутнє. А ще - закохана у велоспорт. Саме цей вид спорту відкрив для неї цікаві миттєвості життя. Поїздки на чемпіонати області, участь у різних Всеукраїнських змаганнях, зустрічі із зірками та ветеранами велоспорту України підштовхнули її до злету, бажання досягти найкращого результату.
А починалося все із секції з велоспорту при ДЮСШ “Колос”. Чотири роки тому юнка стала займатися під керівництвом чудового тренера і наставника Ігоря Янчука. Він не сумнівався в наполегливості й працелюбності Насті, і дівчина швидко “вписалася” в команду велосипедистів Рівненщини. А незабаром почала захищати честь області.
Найпліднішим роком для юної влосипедистки був нинішній. Надовго їй запам’ятається чемпіонат України, який проходив у Кіровограді, де виборола перше місце в парній гонці на дистанції 25 км. Були перемоги ще і в Рівному, Феодосії, Сумах, Львові.
- Я пишаюся своєю вихованкою, - говорить тренер Ігор Янчук. – “Засвітилася” Настя ще із самого початку на рівні області. Цього року в Рівному проводився чемпіонат області серед юніорів (групова гонка). Настя виграла цю гонку. Це був відбір претендентів на чемпіонат світу. Оскільки Анастасія не проходить за віком, то її не взяли на ці престижні змагання.
Добре їздить дівчина по велотреку. Цього року (два місяці тому) був чемпіонат України, і А. Гайдук “взяла” два перші місця та одне друге, - продовжує він.
Анастасія Гайдук робить перші кроки до великого спорту. Нині вона успішно навчається у Київському республіканському вищому училищі фізичної культури і гідно захищає честь Рівненщини на престижних змаганнях з велоспорту. Віриться, що вона досягне високої мети. Адже має непозичений талант. Хай щастить тобі, Анастасіє!
Євген ГАЙ.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry