Бронзові призери змагань з перетягування линви
Святослав РЕВА, Олена МАЗЕПА, Валентина ТЕРЕБІЙЧУК
з членом суддівської колегії Тадеєм МацковськиМ.

З 30 липня по 1 серпня гостинна Демидівська земля, а саме оздоровчий табір «Олімпієць», що у с. Хрінники, приймала VIII спартакіаду «Дні здоров’я та спорту» серед працівників культури Рівненської області. Організаторами змагань виступили управління культури і туризму Рівненської ОДА, Рівненська обласна організація профспілки працівників культури, Рівненський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», рада Рівненської обласної організації ФСТ «Україна».


На спартакіаду до Хрінників прибуло 13 команд культармійців з різних куточків нашої області, в тому числі і команда працівників відділу культури і туризму Здолбунівської РДА. За перемогу змагались у різних видах спорту. Наші земляки виступили результативно. Так, у змаганнях з гирьового споту у в/к до 90 кг головний спеціаліст відділу культури і туризму Здолбунівської РДА Святослав Рева виборов третє місце. Викладач Здолбунівської музичної школи Ігор Пшеничний посів друге місце у змаганнях з армспорту у в/к понад 90 кг. Перше місце у грі дартс серед жінок виборола провідний методист Здолбунівського РБК Валентина Теребійчук, а секретар Здолбунівської музичної школи Людмила Мазепа перемогла у змаганнях з шашок серед жінок.
У дні спартакіади культпрацівники не лише змагались як спортсмени, а й багато спілкувались, ділились професійним досвідом, відпочивали.
Валентина ТЕРЕБІЙЧУК,
провідний методист
Здолбунівського РБК.

 

Comments are now closed for this entry