Володимир Данильчук (справа) з головним лікарем Здолбунівської ЦРЛ Владиславом Сухляком

У Здолбунівській ЦРЛ маємо черговий здобуток: у закладі зроблено ще один ремонт. Тепер - у кабінеті отоларинголога. Але моя розповідь не про це поліпшення. Вона про Володимира Миколайовича Данильчука - досвідченого лікаря, людину великої щирої душі.

Зараз отоларинголог Володимир Данильчук працює у здолбунівській лікарні. До цього деякий час практикувався в «Охматдиті». Ніс службу в зоні АТО.

Оновлене обладнання кабінету отоларинголога


Я пам’ятаю його ще зовсім юним, але перспективним і дуже зацікавленим своєю справою спеціалістом, за роботою в одному колективі - у Рівненській дитячій лікарні. Володимир Миколайович - приклад медика, який уміє і професійно допомагає як малим, так і дорослим пацієнтам. Фахівець він авторитетний, адже біля кабінету, де лікар Данильчук веде прийом, постійно чимало людей, які хочуть проконсультуватись чи лікуватись саме у нього.


Сьогодні зайшла в кабінет пана Володимира. Там, окрім свіжого ремонту, одразу впали в око новесенькі диспенсери для мила й антисептика, нова сухожарова шафа, вмонтована у спеціальний стелаж. Володимир Миколайович захоплено демонстрував усе це і згадував, як шукав спонсорів. Приємно було дізнатися, що відгукнувся й допоміг нашому лікареві в оновленні кабінету депутатський корпус Копитківський сільської ради, зокрема її голова Петро Ананійович Ворон.
Дивилась на колегу і пригадались слова Гіппократа: «Необхідно, щоб лікар зберігав руки чистими, а совість - незаплямованою». Враз спало на думку, що маючи у центрі Рівного приватний кабінет «Мій ЛОР», Лікар Данильчук тут, у районній лікарні, міг би лікувати, оперувати, консультувати, нарікати на державу та очікувати, що хтось має зробити йому ремонт. Але так не вчинив, а діяв, стараючись для людей.
Ось така історія ЛОР-лікаря Володимира Данильчука, його минуле та сьогодення… Майбутнього я не впевнена, але знаю, що воно за такими фахівцями.
Лариса РЯБУШЕНКО,
головна сестра медична
Здолбунівської ЦРЛ

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити